Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam dlaczego #fliperzy są tak bardzo znienawidzeni. Mają kasę w gotówce, co stanowi fajny czynnik przetargowy, chcą zarobić, mają pomysł na biznes i go realizują, a wszyscy traktują ich jak złodziei. Rozumiem, że część z kupujących chciałoby, żeby tacy ludzie zniknęli z rynku, bo wtedy mogliby kupić za pół darmo, ale bez przesady. Może jeszcze powinniśmy hejtowac banki, bo dają kredyty i to dlatego osoby, które nie mają pieniędzy kupują mieszkania? To błędne koło, każdy może zarabiać jak chce i wydawać jak chce.

#nieruchomosci #biznes
  • 94
  • Odpowiedz
@Waldemar_Wpieldor: ta chata ze 38k, nadajaca sie do mieszkania, media. Standard mocny prl.
Kety prawie w centrum miasta.
300 ofert pracy w tym miescie w tym pierwsze z brzegu w duzym zakladzie metalurgicznym - robota za 4k netto najmniej.

Nie ma pracy #!$%@?...

To mozna malymi kroczkami w 10 lat dojsc do tego apratamentu w warszawie zaczynjac od rudery za 38 w ketach.
  • Odpowiedz
@miekki_am: a ja Ci powiem tak. Mój brat cioteczny jest flipperem, od jakiegoś czasu. Wiele razy szczycił się historiami jego podbojów. Nakręcanie starszych ludzi, którzy mają problemy finansowe. Koleś, który udaje prawnika i wkręca ludziom, że sytuacja lokalu, ze względu na przynależność do spółdzielni, jest bardzo problematyczna i oni od tego problemu uratują. "Ekipa remontowa" jest tak dobra, że samemu szukając kogoś do swojego domu, na żadną usługę się nie zdecydował
  • Odpowiedz
@Waldemar_Wpieldor: ta chata ze 38k, nadajaca sie do mieszkania, media. Standard mocny prl.

Kety prawie w centrum miasta.

300 ofert pracy w tym miescie w tym pierwsze z brzegu w duzym zakladzie metalurgicznym - robota za 4k netto najmniej.

Nie ma pracy #!$%@?...

To mozna malymi kroczkami w 10 lat dojsc do tego apratamentu w warszawie zaczynjac od rudery za 38 w ketach.


@InterferonAlfa_STG: Xd dobra jednak trolujesz, łyknelem zarzutke
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: no i nie pomyliłem się - jednak jestem lewakiem. Serio nie mam siły się z tobą użerać, ty nie masz pojęcia na czym polega dorosłe życie. Dla takich jak ty bycie zwolennikiem pewnych regulacji jest jednoznaczne z byciem lewakiem. „Zmień prace, weź kredyt”. Pozwólmy 1% najbogatszych wykupić większość mieszkań. Ja wiem jaki by był tego skutek. Ty nie. Hurr durr, wolny rynek!
  • Odpowiedz
nie masz pojęcia na czym polega dorosłe życie.


@Waldemar_Wpieldor: na tym ze kupujesz chate za 38, idziesz do roboty w zakladzie metalurgicznym za 4k i po robocie remontujesz rudere, ktora za 5 lat sprzedasz za 200k.

Znam od dziecka ludzi, ktorzy powtarzaja cyklicznie takie operacje.
Byli fliperami zanim to bylo modne.

Tak wyglada dorosle zycie w kapitalizmie.
  • Odpowiedz
Nie mam bólu dupy o fakt sprzedawania mieszkań. Ale oszustwa, do których się posuwa robiąc to i realny brak jakiekolwiek wartości dodanej sprawia, że gardzę takimi ludźmi.


@wiecznylowcaumyslow: jak śmiesz! Oni są jedynie kapitalistami wykorzystującymi okazje które podsuwa im wolny rynek! Tygrysy pośród leniwców. Tutaj nie ma miejsca na dyskusje i jakieś moralne dywagacje, a jak uważasz inaczej, to tylko dlatego, że zazdrościsz, a poza tym, to lewak jesteś.
  • Odpowiedz
okazje które podsuwa im wolny rynek!


@Waldemar_Wpieldor: prawde mowiac to gdyby nie to ze uplynal termin 30-09 to bym kupil i remontowal te za 38k ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak serio to nie polaryzuj tak. Fliperzy to czesto wrzod na dupie, ale czesc ludzi serio remontuje rudery, rewitalizuje kamienice, nie boi
  • Odpowiedz
@miekki_am: no co innego prowadzić swoją działalność jawnie a inaczej nagabywać starszych ludzi i oszukiwać że chcecie rodzinkę założyć i oni nie chcąc młodym skrzydeł podcinać sprzedają taniej. Jest na to nazwa: oszustwo
  • Odpowiedz