Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuzak_lak: flagowe gry na Playstation. Wciśnij "krzyżyk" aby wygrać, oglądasz cutscenkę 30min i później szukasz pucharków, jajek, chorągiewek porozrzucanych po świecie gry przez miesiąc, bo jesteś achievement-whore xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b7kj: Dlaczego trzeba przejść dwa razy? Wbiłem dwie platyny w wiedźminie i zawsze przechodziłem raz.
  • Odpowiedz
@M83_: Hm... być może na PS/Xbox jest inaczej, ale mi grając na kompie np. nie zaliczyło osiągnięcia za przejście na średnim czy tam trudnym poziomie, mimo że grałem od razu na najwyższym. Do tego, przechodząc po raz pierwszy i nie grając pod "acziwy", bardzo łatwo można przegapić questy związane z zebraniem wszystkich sojuszników (mi np. za pierwszym razem odpadła Keira, bo chyba tak poprowadziłem rozmowę że mnie zaatakowała i musiałem
  • Odpowiedz
@M83_: Trofeum za przejście na "drodze ku zagładzie" wpadło bo poziomu nie zmieniałem. Nie wpadło trofeum za niższy poziom (być może jakiś bug), ale ja nie o tym mówię. Mówię o tym że część osiągnięć w Wiedźminie wymaga konkretnych decyzji fabularnych żeby je zgarnąć, niekoniecznie zgodnych z tym jak ja chciałbym przejść grę
  • Odpowiedz
@zuzak_lak: a ja tez lubie sobie #!$%@?ąc platynką na wyjątkowej grze z którą mnie dobre emocje łączą. Jako taki hołd dla autorów itd. Czyli God of Wary, Spidermany jakies, Nier Autoamata itp. Nie pałuję wszystkiego i byle trudno było.
  • Odpowiedz