Wpis z mikrobloga

@noeasywayout: Jak bardzo #!$%@? jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) bo widzę same złe opinie w Internecie, też mam ambicje na coś lepszego niż USZ, ale być może sytuacja nie pozwoli. Celowałem w UAM, ewentualnie UMK w Toruniu, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Już od razu odrzuca mnie to, że nie wypełniają nawet limitu studentów na prawo i muszą robić drugie
  • Odpowiedz
@Baylon: Moim zdaniem poziom jest naprawdę dobry, szczególnie prowadzący ćwiczenia to w głównej młoda kadra, która naprawdę potrafi nauczyć i zaintrygować. wpia jest tak naprawdę jednym z lepszych wydziałów na us, który ze względu na nowe władze rektorskie wychodzi powoli na prostą. No i Pani Dziekan jest totalnym kozakiem, prostudencka i wyrozumiała, zawsze będzie starać się działać w interesie studenta. Patologie się zdarzają ale to nie domena US tylko wszystkich uczelni
  • Odpowiedz
om jest naprawdę dobry, szczególnie prowadzący ćwiczenia to w głównej młoda kadra, która naprawdę potrafi nauczyć i zaintrygować. wpia jest tak naprawdę jednym z lepszych wydziałów na us, który ze względu na nowe władze rektorskie wychodzi powoli na prostą. No i Pani Dziekan jest totalnym kozakiem, prostudencka i wyrozumiała, zawsze będzie starać się działać w interesie studenta. Patologie się zdarzają ale to nie domena US tylko wszystkich uczelni wyższych. Innymi słowy, jest
  • Odpowiedz
Jak bardzo #!$%@? jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) bo widzę same złe opinie w Internecie,


@Baylon: Opinie w necie to jedno, rankingi to drugie. A faktem jest, że absolwenci prawa na US maja rok rocznie wysoką zdawalność egzaminów zawodowych na tle kraju więc nie może być #!$%@?. No chyba, że liczysz na jakieś proste przekulglanie się. Jeśli chcesz iść dalej
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Wiadomo, że na tego typu studiach trzeba się uczyć w dużej mierze samemu. Jak sprawdzałem przykładowy plan z tego roku na UMK, to właściwie zajęć jest jak na lekarstwo (tygodniowo wyjdzie z 13-15 godzin może) i domyślam się, że tak naprawdę trzeba w to włożyć dużo własnej nauki. Chodzi mi po prostu o rzeczy typu: koła naukowe, podejście prowadzących do studentów, czy są jakieś dodatkowe rzeczy na uczelni typu staże
  • Odpowiedz