Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu w gorących na głównej odnośnie SMSa z groźbą zabicia rodziców - wyjaśniło się. Udało się dodzwonić do szczyla. Po głosie jakieś 17-18 lat, ale raczej 17. Mówił, że "nie zrobił tego celowo" i że to nie on zrobił. Nie chciał powiedzieć kto to mógł być. Rzekomo takie SMSy wysłał do 58 osób. Zapewne skorzystał z jakiejś aplikacji do prankowania, nazwę w poprzednim wpisie jeden z Mirków wrzucał w komentarzu. Żalił się, że cały dzień co chwile ktoś wysyła mu SMSy, dzwoni na niego i krzyczy (dziękuję Mirki, to nauczka, może się przestraszy i się odechce takich żartów). Sam fakt, że nie powiedział kto to zrobił utwierdza mnie w przekonaniu, że to on ale się nie chce przyznać na 100%, jeszcze myślałem, że może ktoś mu zabrał telefon i z jego numeru zrobił taki numer, ale wątpię. Był w głosie przestraszony i zbity więc no, żart się nie udał xd Odnośnie tego kto mówił szeptem "Ciebie też zabiję" to pewnie był to nagrany głos i auto odpowiedź. Ja tam z efektu jestem zadowolon, jak to gówniarz to też będzie miał nauczkę

Więc to koniec sprawy, dziękuję za zainteresowanie i życzę dobrego wieczoru ʕʔ

Wołać czy nie wołać?

#csiwykop #kryminalne #gimbaza #telefony
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@iErdo: nie, nie musiałaby się powtórzyć, oszukują w żywe oczy, ja groźbę dostałem raz i gość dostał zawiasy. Kodeks karny nie mówi nic ze groźba musi się powtórzyć.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: wiem, pisałeś na dole, jutro się tym zajmę bo ma ochotę napisać odwołanie, że moja sprawa nie została rozpatrzona, tylko nie wiem czy ma to sens jak już dzieciak się przyznał
  • Odpowiedz
@iErdo: Współczuję Twoim rodzicom i Tobie tego całego stresu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dobrze,że się wyjaśniło,mam nadzieję,że rodzice tego „kawalarza” dowiedzą się o całej sprawie i że policja też tego tak nie zostawi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@iErdo: a gdzie się przyznał i kto o tym wie? I jakie odwołanie? Skoro policja nie przyjęła zgłoszenia to nie piszesz odwołania tylko normalnie zgłoszenie popełnienia przestępstwa do prokuratury według mojego schematu który ci pisałem. Poza tym ty nie musisz nikomu mówić że dzieciak się przyznał.
  • Odpowiedz
@iErdo: Ja bym nie kończył, tylko zgłosił sprawę na policję. Potem wrzuciłbym materiał na wykop i reszta młodzieży niech się uczy jak działa reżim państwowy, biurokracja i przestrzeganie przepisów, procedur oraz 'prawa'. Choćby dla potomnych. Taka lekcja życiowa, której na pewno jeszcze gorszej doświadczą.

  • Odpowiedz
@iErdo: Takim SMSem mógł wielu osobom zepsuć dzień i zmienić ich plany ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Memorymemory: znajomy dostal tego typu prankowego smsa akurat w trakcie badania holterem mniej wiecej w polowie (regularne badania bo jakies sporty uprawial). No i w podsumowaniu w------o mu wynik kilka tysiecy nadmiarowych uderzen i zaczelo sie od momentu tamtego SMSa. Ogolnie do dzis ma arytmie serca. Oczywiscie on tego na codzien nie czuje ale serce pewnie juz tak (nie jestem lekarzem ale chetnie bym uslyszal jakas profesjonalna opinie)

inna sytuacja to w rodzinie dziewczyna napisala do chlopaka w emocjach glupiego smsa (rodzina nie chciala zdradzic szczegolow) i on wsiadl w samochod i chcial szybko do niej przyjechac... no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iErdo: Było chujka na policje w-----ć od razu, 17 lat to nie 11 żeby nie wiedział co robi.

Ludzie się obsrali ze strachu, a wy go puszczacie bo "dostau nałuczke"? W niektórych sprawach 17-latka sądzi się jak dorosłego, a tutaj kretyn losowym ludziom groził śmiercią.

Nakrzyczeliście, pomachaliście paluszkiem, a typo po wszystkim pewnie ryknął śmiechem i będzie dalej takie teksty wysyłał, tylko tym razem tak żeby go nie namierzyli.

Nie
  • Odpowiedz