Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, potrzebuje porady życiowej. Na początek coś o mnie. 25 lat, korpo po studiach finansowych, praca której praktycznie nie lubię. Zainteresowanie? Montaż filmów. Robiłem to kilka lat, w sumie od liceum. Zaczęło się jako fun, wiadomo grałem w gierki z kolegami to montowałem i wrzucałem na yt. Potem jakieś filmy z wakacji dla mnie i znajomych i nadal jakieś tam od czasu do czasu gierki. I kurcze, siedząc tak ostatnio wpadłem na pomysł że to jest to, to co chciałbym robić zawodowo. Przy okazji wpływ na to miał słynny cytat, który przeczytałem na wypoku o tym, żeby zadać sobie w życiu jedno ważne pytanie( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co mam męczyć się całe życie w korpo, pracy która nie daje mi przyjemności a tylko frustrację. Lubię grzebać w filmie, tworzyć w głowie plan związany z nim, ogólnie bawić się tym a potem oglądać po kilkanaście razy efekt który wykonałem.

I teraz pytanie do osób które ogarniają temat, które coś działają. Program na którym robiłem to wszystko to Sony Vegas. I pytanie do Was, mirki. Jak się dalej rozwijać w tym temacie? Jak zdobyć doświadczenie, tworzyć portfolio, skąd brać materiał do montażu, gdzie szukać jakiegoś punktu zaczepiania do rozwoju, uczyć się jakiegoś wartego polecenia programu? Kogo oglądać na YT i jakie książki czytać? Trochę przeglądając internet, wpadłem na program DaVinci. Warto na niego się przenosić? Wiadomo, na ta chwilę nie zwolnię się z korpo, a rozwijanie tego nastąpi po godzinach pracy.

Serio mirki, potrzebuję Waszej rady!

#film #komputery #montaz #polskiyoutube #obrobkavideo #kiciochpyta #video #filmmaking #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f78ab49605297c54a62ae05
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4