Wpis z mikrobloga

#koronawirus #covid19 #bekazpisu #bekazprawakow
Ależ pięknie załatwiłem dziś polaka co nie nosi maski bo mu j---e z gęby i dorabia sobie ideologie o kagańcu.

Przykozaczył pani w Aldi, że jemu się nie chce nosić bo jest wolnym człowiekiem, więc zadzwoniłem na psy, że po sklepie chodzi człowiek bez maski i kaszle na ludzi.

Przyjechali po 10 minutach i zawinęli gościa, pewnie tera kwarantanna dla niego i rodzinki i może jakaś kara administracyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawilnik: Ja wiem, że na wsi w sklepiku spędza się 2 minuty, ale w dyskontach można spokojnie spędzić 10 minut, zwłaszcza rano jak jest jedna kasa otwarta a względnie dużo osób robiących zakupy do pracy.
  • Odpowiedz
@bigpaws: nie umiesz czytać? Napisałam że zarówno typ który ma problem z założeniem maski jest żałosny tak samo jak ty który się niezdrowo tym podniecasz
  • Odpowiedz
@Maffiozzo97: Mam w------e w podpolaków przestępców nazywających mnie konfidentem, donoszenie na was to prawdziwa i w sumie jedyna przyjemność jaka została w tym kraju. Znawcy prawa kiedy im to na rękę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bigpaws: plot twist: gość powiedział, że jest chory psychicznie więc nie musi maski nosić, bagiety podziękowały i każdy poszedł w stronę słońca.
  • Odpowiedz