Wpis z mikrobloga

Taką informację dostałem od X-KOM jak wypytywałem ich o zamówienie na RTX 3080 złożone 17 września:

cały czas oczekujemy na potwierdzenie dostawy ze strony producenta. Jeśli nie chcesz oczekiwać na ten produkt, nie ma najmniejszego problemu ze zwrotem środków i anulowaniem zamówienia


Czyli sklep x-kom zbiera zamówienia na karty RTX jednocześnie nie mając nawet jednej dostawy wynegocjowanej. Także odradzam każdemu tutaj próby zamawiania w tym sklepie. Dodatkowo bezczelnie wprowadzają w błąd na stronie podając informację że "dostawa wkrótce" pomimo że nie mają nic potwierdzone z producentem.

#nvidia #rtx #xkom #pcmasterrace #oszukujo
kremowka2137 - Taką informację dostałem od X-KOM jak wypytywałem ich o zamówienie na ...

źródło: comment_16016305391ynVciASTOUqCVa6zhoykF.jpg

Pobierz
  • 78
@olelek:
wiesz, jak w sklepie jest napisane "Zapłać teraz" to znaczy że masz zapłacić w tej chwili - tez zbywasz kupca tym że bierzesz produkt i zapłacisz wtedy kiedy będzie bliżej nie zralizowana dostawa gotówki? (ps to nazywa się kradzież)
wiesz, jak w sklepie jest napisane "Dostawa wkrótce" to znaczy że dostawa będzie zrealizowana wkrótce a nie za 2 miesiące czy za rok - to się nazywa oszukiwanie
@kremowka2137 kto jest zorientowany w branży wie jak wygląda dostawa tych kart.

Nieprawdą jest że nie mogą załatwić dostawy tylko jeszcze czekają naprawdę są ważniejsze państwa niż Polska niestety.

Szkoda słów, odpowiedziałem tylko dlatego że się obrażasz na x-kom, chodź mogłaś ich zapytać jeszcze przed zamówieniem kiedy będzie dostawa albo możesz po prostu to zamówienie anulować przecież ci mówią że możesz te pieniądze po prostu z powrotem otrzymać.....
@PanKracy582: To nie ja tutaj wprowadzam w błąd tylko sklep który twierdzi że dostawa będzie "wkrótce". Sami powiedzieli że nie mają żadnej dostawy ustalonej z producentem, jest duży popyt więc skoro teraz nie są w kolejce dostaw to jeszcze długo nie będą.