Wpis z mikrobloga

Taką informację dostałem od X-KOM jak wypytywałem ich o zamówienie na RTX 3080 złożone 17 września:

cały czas oczekujemy na potwierdzenie dostawy ze strony producenta. Jeśli nie chcesz oczekiwać na ten produkt, nie ma najmniejszego problemu ze zwrotem środków i anulowaniem zamówienia


Czyli sklep x-kom zbiera zamówienia na karty RTX jednocześnie nie mając nawet jednej dostawy wynegocjowanej. Także odradzam każdemu tutaj próby zamawiania w tym sklepie. Dodatkowo bezczelnie wprowadzają w błąd na stronie podając informację że "dostawa wkrótce" pomimo że nie mają nic potwierdzone z producentem.

#nvidia #rtx #xkom #pcmasterrace #oszukujo
kremowka2137 - Taką informację dostałem od X-KOM jak wypytywałem ich o zamówienie na ...

źródło: comment_16016305391ynVciASTOUqCVa6zhoykF.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
co ma zrobić sprzedawca skoro nie wie kiedy dostanie towar, co by cię usatysfakcjonowało?


@PanKracy582: To ja spróbuję jeszcze raz, bo niestety twoja bezczelność jest większa niż umiejętność czytania ze zrozumieniem:

Ostrzegam tylko innych że jeśli zamówią w x-kom to będą bardzo długo czekać, wbrew temu że na stronie jest napisane: "dostawa wkrótce". Nie obchodzi mnie co ma zrobić z tym sprzedawca teraz, dali dupy wcześniej zbierając zamówienia których nie mogą
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Potrafisz mi wyjaśnić co takiego złego robię ostrzegając innych tutaj żeby nie nacięli się tak jak ja i poszukali sklepu który nie leci w kulki? Co według ciebie tutaj kwalifikuje mnie jako dzbana? Bo z nas dwóch to jak na razie ty się prostactwem popisałeś już parę razy waląc ad personam.
  • Odpowiedz
@kremowka2137: zdaje mi się że nie ma co tutaj z tymi ludzmi dyskutować - większość z nich ma kij w dupie i nie są w stanie przłknąc faktu że ktoś może kupić sobie za swoje pieniądze jakiś produkt który kosztuje ich 4krotność płacy minimalnej...
  • Odpowiedz
  • 13
co ma zrobić sprzedawca skoro nie wie kiedy dostanie towar, co by cię usatysfakcjonowało?


@PanKracy582 Mam genialny pomysł. Może nie sprzedawać towaru, którego się nie posiada fizycznie w sklepie?
A jak już chcą sprzedawać rzeczy, których jeszcze nie mają, to niech wystawiają na sprzedaż tyle ile mają zamówione u dostawców/hurtowni, a nie, że wystawiają na sprzedaż gdzie nie wiedzą ile będą ich mieli i kiedy.
  • Odpowiedz
@kremowka2137: ja nie widzę problemu, ba, byłbym uradowany gdyby Nvidia sprzedając Founders Edition miała podobny system, gdzie po prostu zarezerwuję sobie miejsce w kolejce i cierpliwie poczekam. A tak to muszę polować żeby wstrzelić się w okienko 2-3 minutowe i walczyć z innymi o zakup...
  • Odpowiedz
@PanKracy582: szkoda tylko ze normalnie jak nie maja czegos na stanie to nie mozna tego zamowic (jest tylko informacja powiadom mnie o dostepnosci). Takze nie rzuca sie ta informacja w oczy, znajac ich strone.
  • Odpowiedz
  • 11
ale yyyy.... czy ty wiesz co za głupotę właśnie napisałeś? XDDDDD


@PanKracy582 Hehehe #!$%@? ale jaja haha, no zaraz pęknę xD

preorder, przedsprzedaż- wyszukaj znaczenie tych słów i zastanów się nad sobą


Rozumiem, że już ślepota postępuje, więc zacytuję sam siebie

A jak już chcą sprzedawać rzeczy, których jeszcze nie mają, to niech wystawiają na sprzedaż tyle ile mają zamówione u dostawców/hurtowni, a nie, że wystawiają na sprzedaż gdzie nie wiedzą ile
grzsci - > ale yyyy.... czy ty wiesz co za głupotę właśnie napisałeś? XDDDDD 

@PanKr...

źródło: comment_1601635659CqFt9RurdnTByNacblv0fl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hfast: @Davy_Strange: Ja też do nich napisałem ponad tydzień temu i mi dodali. Gdyby nie wątek na forum pclaba to bym się nawet nie dowiedział, że trzeba się upomieć. Wczoraj widziałem, że komuś odpisali o wyczerpaniu nakładu promocyjnych kodów, więc raczej już nic nie dają.
  • Odpowiedz
Dzisiaj dostałem takie info z XKOM :
Dostawa Twojej karty RTX 3080 może się opóźnić.

To jest bardzo dobry sprzęt, a jeszcze lepsza jest jego cena.

Wiemy o tym my, wiesz o tym Ty i bardzo wielu klientów na całym świecie.

Wygląda jednak na to, że zainteresowanie tymi kartami zaskoczyło producentów.



Co się stało



Producenci kart niedoszacowali popularności RTX 3080.

Wyprodukowali ich za mało, a to oznacza, że możemy nie dostarczyć od
  • Odpowiedz