Wpis z mikrobloga

Ale dymy co się odjaniepawliło to ja nie wiem... Dzisiaj miałem przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Architekta rozwiązań chmurowych. Na tym stanowisku pracownik będzie odpowiadał za wysokopoziomowe projektowanie infrasturktury opartej na chmurze Microsoftu - Azure. Z kolegą często siedzimy na wykopie i przeczytaliśmy na mirko, że HRy stosują metode pt. "Odwołane spotkanie". Pomyśleliśmy, że w sumie fajny pomysł aby sprawdzić, czy kandydat jest łebski. Kandydat zjawił się o umówionej porze a na recepcji poinformowano go, że mnie - osoby, która miała przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną, nie ma. Na szczęście kandydat wykazał się zaradnością i nie dzwonił do żadnych HRów, zaczął pytać ludzi na parterze o to, czy nie chcieliby przypadkiem przeprowadzić z nim rozmowy rekrutacyjnej. Traf chciał, że pan Teofil, wieloletni serwisant znany wszystkim w naszym korpo odpowiedzialny głównie za sprzątanie parkingów i naprawę wózków biurowych zaprosił kandydata do swojej kanciapy. I w ten oto sposób nasz niedoszły architekt smaruje teraz drzwi obrotowe do naszego budynku XDD
#pracbaza #praca #pracait #pdk
  • 4