Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Palexpres: nie zamierzam, po prostu widzę jak tu na tagu z paroma innymi profilami firm wciskacie swoje produkty, gdzieniegdzie próbując edukować wrzucając artykuły o badaniach itp. tylko dla mnie problem polega na tym, że wszystkie badania są ze stanów, gdzie rynek jest znacznie bardziej rozwinięty i materiał jest pewny. A to co się dzieje w Polsce to jest dziadostwo, zerowanie na gimbusach i próba podpięcia się pod biznes kosmetyczny i jakiś
@shabangbinbash: Ah drogi Mirku, nie ładnie wrzucać do jednego worka właśnie :)

Otóż nigdy nie powielałem tu informacji o cudotwórstwach a zamieszczam własne doświadczenia,
wrażenia i przemyślenia.
Co do badań i informacji z zewnątrz to wrzucałem jedynie ostrzeżenia co może się stać z konopną branżą.

Co do Stanów? Tam już mają Ebidolex. Prawo z Us pozwala właścicielom tegoż drogiego (ponad 30k $ rocznie)
specyfiku zakazać sprzedaży cbd do spożycia innym producentom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: spoko, dla mnie problem polega na tym, że te własne doświadczenia to jak z audiofilami, którzy słyszą inna scenę po zakupie podstawek do kabli za 1000$. Ja nie czułem nic, inny się śpizgał, mamy słowa przeciw słowu. Żeby można było mieć poczucie jakiejś obiektywności potrzeba jakiejś instytucji zewnętrznej która raz że przebada i będę wiedział, że mimo że jest napisane nie przeznaczone do konsumpcji, to będę miał pewność że to
@shabangbinbash: Dzięki, niedługo będziesz miał w aptekach przebadane i autentyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dopiero zobaczysz cbd dla kobiet ,cbd dla alpinistów itd xD
Szkoda że najprawdopodobniej będzie to towar od monopolistów tak jak "medyczna marihuana"
w aptekach....To czyje są te firmy to nawet nie poruszam.
Albo tylko w syntetyku.
Dlatego już wolę obecną sytuację.
Ale masz rację , cała branża wygląda jak wygląda, ciężko się przebić