Wpis z mikrobloga

@LeweOkoSaurona: scenarzyści chyba czerpali wyjątkową przyjemność ze znęcaniem się nad Johnem Lockiem. Z każdą kolejną retrospekcją było go co raz bardziej szkoda. Niby każdy bohater miał jakąś ciężką przeszłość, ale u Locka całe jego życie było #!$%@?.

  • Odpowiedz
  • 1
Ja #!$%@?ę ludzie xD polecam obejrzeć jeszcze raz ten serial. Za gnoja jak oglądałem to ok, pogubiłem się dość szybko, ale oglądałem go ponownie w całości rok temu, w wieku 26 lat i tam wszystko jest spójne i logiczne
  • Odpowiedz
Najbardziej rozczarowujące zakończenie ever
Scenarzyści nie wiedzieli jak to wszystko wyjaśnić, ktoś wpadł na pomysł "to wszystko była symulacja!", reszta mu przytaknęła "dobra, niech będzie, chcę już iść do domu" i koniec. Tak to wychodzi jak jest serial robiony bez zarysu fabuły na całość, pod koniec trzeba lepić z gówna żeby się trzymało. Po co ta cała Dharma, podróże w czasie? Z tego co pamiętam część z nich nawet się wydostała z
  • Odpowiedz
  • 1
@LeweOkoSaurona a ktoś może wie gdzie można poczytać o historii wyspy? Zawsze mnie zastanawiało skąd się wziął tam posąg gdzie w teraźniejszosci serialu została tylko po nim stopa
  • Odpowiedz