Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jaka była wrzawa na wykopie bo tęczowe piątki, że szkoła ma być wolna od wszelkiej iedologii i w ogóle? A co gdy do szkoły wejdzie aktywista fundacji Pro - prawo do życia i zacznie przekazywać uczniom że nie ma takich przypadków że ciąża zagraża życiu matki, a gwałt nie jest usprawiedliwieniem do usunięcia ciąży? Warto dodać że rodzice nie zostali poinformowani o takim spotkaniu i nie mieli wcześniej wglądu do treści jakie będą przekazywane ich dzieciom.
Gdzie jesteście #4konserwy? Pamiętacie te znaleziska z kurator oświaty Barbarą Nowak, pamiętacie ile było krzyku że trzeba informować rodziców, że być może do ich szkoły wejdą edukatorzy i będą przekazywać dzieciom niepożądane informacje? Nagle wam to nie przeszkadza, teraz klaszczecie uszami?

A może pójdziemy o krok dalej i zaczniemy uczyć dzieci czym jest antykoncepcja, jak przeciwdziałać aborcji i jakie są następstwa seksu bez zabezpieczeń, jak podejmować wybory wobec partnerów i inicjować seks w młodym wieku by ponieść jak najmniejsze ryzyko niechcianej ciąży, możemy puścić też film z korekty zmiany płci i z godnie z naukową prawdą przekazać uczniom że homoseksualizm to nie choroba - A NIE CZEKAJ PRZECIEŻ TO NEOMARKSIZM KULTUROWY - tak krzyczały i dalej krzyczą konserwy na wykopie na jakąkolwiek wzmiankę o edukacji seksualne w szkole.

https://www.wykop.pl/link/5722413/dzialacz-pro-life-puscil-uczniom-drastyczny-film-dyrekcja-mogli-zamknac-oczy/

Banda hipokrytów, HA TFU!

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #szkola #seks #lgbt #gorzkiezale #oswiadczenie #aborcja
saakaszi - Pamiętacie jaka była wrzawa na wykopie bo tęczowe piątki, że szkoła ma być...

źródło: comment_16015661903gm6FqPnLHHgfU02UBf7Yk.jpg

Pobierz
  • 10
Gdzie jesteście #4konserwy? Pamiętacie te znaleziska z kurator oświaty Barbarą Nowak, pamiętacie ile było krzyku że trzeba informować rodziców, że być może do ich szkoły wejdą edukatorzy i będą przekazywać dzieciom niepożądane informacje? Nagle wam to nie przeszkadza, teraz klaszczecie uszami?

@saakaszi: Problem jest taki, że dla nich – jak i dla rządzących – to informacje jak najbardziej porządane. U konserw propaganda zawsze na propsie.
A może pójdziemy o krok dalej i zaczniemy uczyć dzieci czym jest antykoncepcja, jak przeciwdziałać aborcji i jakie są następstwa seksu bez zabezpieczeń, jak podejmować wybory wobec partnerów i inicjować seks w młodym wieku by ponieść jak najmniejsze ryzyko niechcianej ciąży,


@saakaszi: Takie rzeczy to w gimnazjum już uczyli na WDŻ.
Gdzie jesteście #4konserwy?


@saakaszi: są zajęci szukaniem materiałów na kolejny tydzień o gejach gwałcących dzieci 20 lat temu na drugim końcu świata, bo BLM i Antifa nie ma już po 2000 wykopów, tylko po 500-800 xD

@Androo: A pamiętasz ty te filmy i metody nauczania? Ja pamiętam, bo chodziłem rok na WDŻ w liceum. Chodziłem do liceum po 2010, a te filmy były mam wrażenie z lat 70-80, a
@saakaszi ja pamiętam, że codziennie dodajesz bekazkatoli, śmiejesz się z Polski oraz Polaków, a potem chlip chlip ratunkufaszyzm.jpg ( ͡ ͜ʖ ͡) Przez takich dzbanów mają jeszcze gorzej. Gratulacje.
@niochland zależy jak się trafi. U mnie w gimbazie kilka lekcji poprowadziła starsza babka od polaka w tańcu się nie #!$%@?ła. Zajebiście potrafiła wytłumaczyć temat
Gdzie jesteście #4konserwy? Pamiętacie te znaleziska z kurator oświaty Barbarą Nowak, pamiętacie ile było krzyku że trzeba informować rodziców, że być może do ich szkoły wejdą edukatorzy i będą przekazywać dzieciom niepożądane informacje? Nagle wam to nie przeszkadza, teraz klaszczecie uszami?


@saakaszi:

Jest JESZCZE GORZEJ

Bo prawda jest taka że nasi 4konserwy NIE SĄ KONSERWATYWNE Politycy też. Oni nie reprezentują spójnego zestawu wartości i cech które można by nazwać konserwatywnymi.
graf_zero - > Gdzie jesteście #4konserwy? Pamiętacie te znaleziska z kurator oświaty ...

źródło: comment_16016181243SqwgVEn5MNEPIW6hyjcdu.jpg

Pobierz