Wpis z mikrobloga

Moje marzenie powoli się spełnia! Dzisiaj dostałem odezwę, że jeżeli nie będę łamać regulaminu i stosował się do norm społeczno-obyczajowych na Twitch mam zielona strzałkę! Cieszę się, że będę mógł zacząć wszystko od nowa. Kanał jest w przebudowie i jutro na moim kanale na YouTube pojawi się film o tej wiekopomnym przedsięwzięciu i powrotem do społeczeństwa!. W sobotę pierwszy stream. Wczoraj użytkownik @venom podarował 500zl na gry na platformie stream. Dziękuję i śledzicie moje social media! Jutro pojawi się ankieta w jakie gry byście chcieli ze mną zagrać. Cieszę się!
#rafatus #danielmagical #patostreamy
Rafatus69 - Moje marzenie powoli się spełnia! Dzisiaj dostałem odezwę, że jeżeli nie ...

źródło: comment_1601547764H4MBFt0lYtwSfR26e69ZhO.jpg

Pobierz
  • 21
@Rafatus69: analczyk i tak kana ci #!$%@? jak tucznikowi specjalnie , ty się tylko nadajesz do picia wódki bicia w kask marlenki i mitomanii mordo mordo prosze cie 6.3 amg prochy i wódka tyle jestes wart , jeżeli myslisz ze ktos na twich bedzie cie oglądał ,pisze cie przez małe c bo nieszanuje cie to sie mylisz w internecie tylko zaistniec możesz reaktywacją wódki bicia kasku mitomania i strapony w dupe
@Rafatus69: doskonale! Czyli rafik ma w planach regularne strimy! To najlepsza wiadomość od dawna.
To jest pierwszy kroczek, teraz czekamy na powrót patoli i regularnego alkoholizmu, który jest następnym kroczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dziś, nie jutro, ale za pół roku? Za rok?
Doczekamy sie, Mircy!

Azor, myśl sobie co chcesz, ale zawsze będziesz damskim bokserem, który sral przed kamerą do wiaderka, za parę złotych
@Bezszelestnie: Wychodzę z patologii. Tworzyłem patostreamy, ale się nawróciłem. Mam prawo przekazywać na tych tagach informacje, dlatego, że gdyby nie ja, nie było by ich. Teraz moim celem jest pokazanie takim młodym ludziom jak Ty, że wartości i zachowania, które były prezentowane na patologicznych transmisjach na żywo są złe. Żaden psycholog ani pedagog nie wyjaśni młodym, czym kierowane były zachowania postaci Rafatusa