Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji Aha, czyli jest prymitywnym spamerem, który sadzi żałosne teksty, by wywołać "reakcje", a wy temu przyklasujecie i nazywacie "prowokacją" xD

Jak dzieci w przedszkolu, które bawią się w lekarza. Od jakiegokolwiek poziomu i prowokowania dzielą was lata świetlne.

No ale wiadomo - jak neuropa obraża i robi żenujące wpisy, to tak naprawdę wysoki poziom bo to "prowokacja" xD
@ZaplutyKarzelReakcji Cała idea neuropy to plakanie o to, jak to te złe prawaki brzydko piszą i obniżają poziom, więc pokazujcie dalej swoje żenujące podwójne standardy xD

@R187 Co to ma do rzeczy, człowieku? xD Ja wiem, że twój czarno-biały dzieli się na złych prawaków i dobrych lewaków, więc pewnie jest poza twoim zasięgiem ogarnięcie, że PiS-u nigdy nie popierałem.

@doomer-2020 Ale te patoteksty sadź do kogoś, kto je zrozumie, swoich rodziców na
Cała idea neuropy to plakanie o to, jak to te złe prawaki brzydko piszą i obniżają poziom


@Emes91: Neuropa to chyba przeciwwaga dla konserw, a nie elitarny klub ratujący poziom portalu, chociaż przy tym co odwalają te młotki na głównej to całkowicie rozumiem twoje przekonanie, że neuropa pretenduje do ratowania poziomu wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yourfatherdrunk Przeczytaj jeszcze raz swój wpis i głęboko się zastanów, kto właśnie uskutecznia płakanie ¯_(ツ)_/¯. Nawiasem, wczoraj jak próbowałeś dyskutować, to taki wygadany nie byłeś, i chyba lepiej dla ciebie to wychodziło.

@ZaplutyKarzelReakcji A to się zgadzam, neuropa to przeciwwaga dla najbardziej prymitywnych propagandzistów z konserw, prezentujecie dokładnie ten sam poziom. Co nie zmienia faktu, że jednocześnie wielokrotnie dokładnie ogłaszaliście się królami merytoryczności i wysokiego poziomu. Przykładem jest chociażby wasz fekalny maniak
@JakovKarnic Serio myślisz, że ktokolwiek, kto coś ogarnia, wierzy w to, że nie zmawiacie się na zakopywanie/wykopywanie i manipulowanie treściami? xD Może przypomnisz wszystkim historię o początkach neuropy, czyli ongiś tajnej grupy służącej do manipulowania treściami, do której należało parę modów? xD Przywoływaniem banhammera jedynie pokazujecie swoją hipokryzję, bo robiliście dokładnie to samo i przed tym, i po tym.

A koroluka merytorycznie zaginać to mi się chciało jakoś 5 lat temu, czyli
Może przypomnisz wszystkim historię o początkach neuropy, czyli ongiś tajnej grupy służącej do manipulowania treściami, do której należało parę modów?


@Emes91: spoko, była pewna grupa na wykopie, gdzie moderacja wszystko widziała, i te osoby wrzucały na "kanale" znaleziska. Osoby będące tam decydowały czy wykopać czy zakopać. Szybko moderacja tego zakazała.

5 lat temu, czyli ok. 10 twoich multikont temu


@Emes91: 2 konta temu. Na dodatek, 5 lat temu byłem jeszcze
@JakovKarnic A teraz dla odmiany inni będą mogli poczytać, jak było naprawdę ¯_(ツ)

https://www.wykop.pl/link/1391369

Nikt nie został zbanowany, mimo że robiliście dokładnie to samo, co prawacy na Slacku, i to długo przed nimi. A potem po prostu przenieśliście się na inne grupy ¯_(ツ)


I widzę, że tobie cały czas wydaje się, że mi chodzi o to, że ktoś jest "lewakiem" albo "prawakiem". Rozumiem, że długotrwałe przebywanie na waszym discordzie może
A potem po prostu przenieśliście się na inne grupy ¯\(ツ)/¯


@Emes91: DOWODY?

https://www.wykop.pl/link/2706971/afera-banhammera/
https://www.wykop.pl/link/3821003/czarny-tydzien-banhammer-2-0/
https://www.wykop.pl/link/3838749/banhammer-3-0-ponad-100-multikont/
https://www.wykop.pl/link/4956243/odtajniane-akta-z-zmierzch-szuralicyji-czyli-kuce-chco-manipulowac/

bo na manipulacje konserw są, neuropa tymczasem 8 lat temu coś tam zrobiła i to otwarcie jawnie i to po tamtej aferze zakazano zwoływania do zakopywania.

na waszym discordzie


@Emes91: ale ty wiesz, że na tym discordzie (który oczywiście nie istnieje) nie dzieje się nic nielegalnego. Ty myślisz, że przez parę lat nie dostanie
Przykładem jest chociażby wasz fekalny maniak koroluk, którego posty składają się w większości z odniesień do kału, spermy i moczu, a wy go forsujecie jako merytorycznego "masakratora" xD


@Emes91: widzę, że ty jesteś najdelikutaśniejszym użytkownikiem wykopu. Tutaj się zesrałeś i zalałeś łzami, bo ktoś śmiał napisać, że prawaki nie myją dupy, przez treści koroluka nie jesteś w stanie przebrnąć, bo użył słowa fekalne. Może ty lepiej odetnij się od internetu i
@JakovKarnic: CHŁOP UWAŻA KOROLUKA ZA SWOJEGO GURU XDDDDDDDDDD

Typie, w dyskusji twarzą w twarz z takim Braunem czy Mentzenem na poważne, merytoryczne argumenty koroluk by się zesrał i spuścił głowę. Ten dzban jedyne co umie dobrze zrobić to założyć patronajta dla debili takich jak ty.
@yourfatherdrunk Teraz dopiero poddajesz je w wątpliwość? xD Bo wczoraj z dyskusji to się rakiem wycofałeś. Nie dziwota zresztą, skoro próbowaliście dyskutować z podstawową wiedzą, która wam nie pasuje do ideologii, zgodnie z którą należy zachęcać 11-latki do swobodnego określania i ekspresji swojej orientacji seksualnej, a najlepiej jeszcze jakiejś niebinarnej płci, a potem szok, czemu nie jest akceptowana przez grupę rówieśniczą.

Jak to zwykle bywa - ideologia swoje, a rzeczywistość i praktyka
@Emes91: poszedłem żyć sobie po pracy, ale dla ciebie to wycofywanie się rakiem. Dziś tych komentarzy nie znalazłem. A chciałem zobaczyć co piszesz dalej.

teraz mi #!$%@? jakieś rzeczy, których w życiu nie napisałem, na zasadzie równi pochyłej. Czy ja słowem o jakiś ludziach niebinarnych wspomniałem? Czy już po prostu każdy kto myśli inaczej i zadaje pytania tobie to ideolgoiczny wróg?
I Ty coś komuś o przedawkowaniu wykopu piszesz( ͡°
neuropa to tak skrajna lewica ze dla nich wszystko w co jest w prawo to faszyzm.


@sEB-q: tak jak dla Konfy każdy, kto nie z nimi, ten skrajny lewak. Trafił swój na swego ¯\_(ツ)_/¯
Teraz od ponad roku neuropa jest największym obciachem, produkuje największy szlam i przekracza wszelkie granice szurstwa i debilizmu


@svein: to neuropa co chwilę klepie kolejne znaleziska o BLM czy duplikaty że 10 lat temu para lesbijek przeszła na czerwony świetle?

zrobiłeś już kupę?


@marv0oo: spytaj się swojej mamy
@yourfatherdrunk: To ja Ci przypomnę - dyskusję zakończyłeś dokładnie tym samym paraargumentem "no ja, jak miałem 11-lat, to wiedziałem, że jestem hetero!". Tak samo zresztą jak rzekoma pani psycholog, która później w tamtym wątku również próbowała "obalać" moje twierdzenia tym, że "jak miałam 11 lat, to wiedziałam, że jestem lesbijką!". Oboje tym samym pokazaliście, jak głębokie jest wasze niezrozumienie tego, co pisałem.

To że w wieku 11 lat uważałeś się za
@Emes91: możesz wysłać na priv, serio.

Wiesz, pisząc rzeczy w stylu "neuropkowa moderacja" i robiąc skriny dyskusji na wykopie, to chyba nieco się w temat mocno angażujesz w temat

I jeżeli znam kogoś z fachową wiedzą na temat, kto twierdzi inaczje, to jak mam poznać kto wykorzystuje do ideologicznych wojenek?
Wiesz, pisząc rzeczy w stylu "neuropkowa moderacja" i robiąc skriny dyskusji na wykopie, to chyba nieco się w temat mocno angażujesz w temat


@yourfatherdrunk: Stwierdzanie oczywistego faktu, że moderacja jest opanowana przez neuropków, to jest zbyt mocne angażowanie się? A skriny zrobiłem, gdy zorientowałem się, że wpis został usunięty, ale miałem go wciąż otwarty w karcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeżeli znam kogoś z fachową wiedzą