Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest mój ulubiony dzień w roku. Dzień, w którym to kobiety mogą wykazać się pamięcią o swoich mężczyznach.

Przygotowałam dla niebieskiego słoik z "60 powodami dlaczego go kocham". Po jednej karteczce na rano i wieczór. Karteczek starczy na 30 dni, czyli na równo tyle dni za ile z nim zamieszkam. Tak na wszelki wypadek jakby zapomniał, że go kocham i mi szalenie zależy, a potem to ja codziennie będę jemu o tym przypominać. ()
Starałam się wykonać karteczki jak najbardziej spersonalizowane, żeby nie brzmiały głupio czy oklepanie. Lubię prezenty od serca, nad którymi trzeba się napracować, niż pójść do sklepu i wybrać coś pierwszego lepszego.

Do zestawu chłopak dostał zestaw pikantnych sosów i zdrowe czekoladowe wyroby, bo przepada jednocześnie za ostrym jak i zdrowym.

Wydawał się szczęśliwy, czyli jak zawsze kiedy mnie widzi.

Wołam @Tucano95

#milosc #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #prezent #dzienchlopaka
poisonandwine - Dzisiaj jest mój ulubiony dzień w roku. Dzień, w którym to kobiety mo...

źródło: comment_1601492897mjKQhlTw6Iv1Eyv2HEkJQz.jpg

Pobierz
  • 47
60 powodami dlaczego go kocham


@poisonandwine: Co. Weź podaj kilka przykładów. Ja nie wiem czy byłbym w stanie takich karteczek zrobić 20. XD

No chyba, że tymi powodami są np "Kocham Cię za Twój śmieszny pępek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)