Wpis z mikrobloga

Witam,
postanowiłem, że zrobię własnym sumptem remont łazienki. Problem w tym, że moje doświadczenie budowlano/remontowe otwiera i zamyka się na wbiciu gwoździa w ścianę. Czuję się natomiast dosyć mocny w jakieś takie techniczne sprawy, nie raz już składałem szafki z ikea, więc wydaje mi się, że położenie płytek czy tam zamontowanie umywalki nie jest zbyt skomplikowanym procesem.
Do tej decyzji skłoniły mnie też historie na wykopie gościa który sam dom remontował i się uczył wszystkiego z filmików na youtube.
No i właśnie mam pytanie do was, gdzie znajdę najlepszą bazę wiedzy dotyczącą remontów, bo muszę się najpierw podszkolić w tej kwestii. Są jakieś strony z opisami lub z filmikami jak kuć płytki i potem je kłaść i jak montować prysznic i takie tam?
Dzięki
#remontujzwykopem #kiciochpyta #mieszkanie #remont
  • 10
@aimiejegoczterdziesciicztery: Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk to dasz radę. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zeszło ponad dwa tygodnie ale wszystko sam ogarnąłem. Leci już drugi rok, sufit nie odpadł płytki się trzymają. Podłoga to panele winylowe- Polecam jeżeli nie ma opcji na podłogówkę. No i MarioBudowlaniec na propsie ( ͡° ͜
Pobierz Sibikk - @aimiejegoczterdziesciicztery: Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk to dasz radę...
źródło: comment_1601487241lFCsirb3LlrKB81AktSJSv.jpg