Wpis z mikrobloga

macie jakieś historie ze swojego życia, które powodują ciarki żenady gdy o nich pomyślicie?

ja na przykład kilkanaście lat temu obiecałem czarnoskórym uczniom z podstawówki, ze opłacę ich studia jeśli się na nie dostaną, bo myślałem ze w przyszłości będę bogaty. Po 10 latach zaprosili mnie do liceum, które dzieci właśnie kończyły, bo chcieli mi podziękować. Wyobraźcie sobie jakie mieli miny, gdy dowiedzieli się, ze jednak nie mam na to pieniędzy i zamiast studiów dostaną baterie do laptopów XD nigdy nie zawiodłem tak wielu osób jednocześnie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michael_Scott: stary jak troche pożyjesz jako ćpunski bad motherfucker a potem sie "nawrócisz" cokolwiek to dla ciebie znaczy to nagle sie okaże ze kilka ostatnich lat za tobą to są "sytuacje powodujace ciarki żenady", najwazniejsze umieć sobie poradzić z tym, puścić pantera - yesterday doesnt mean shit i nigdy nie myśleć o tym dwa razy. tez oglądałem ten odcinek no worries
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: na studiach jeszcze wszedłem do kibla, otwieram kabinę a tu sam mgr. Jerzy Pietraszko, siedzi i sra. Zastygłem w przerażeniu bo wiedziałem co mnie teraz czeka na laborkach. Wyciągnął powoli rękę by zamknąć kabinę, a ja mu wtedy uścisnąłem dłoń bo myślałem że to taki gest "wszystko jest ok"
  • Odpowiedz
@tubbs ja sie wstydzilem za niego przez pierwsze 20 odcinków, potem przywyklem :D i to jest takie uczucie, ktore ciezko opisać.. mialem podobnie jak wypowiadala sie ta pani inspektor sanitarny z zachodniej polski po pierwszym przypadku covida w Polsce
  • Odpowiedz