Wpis z mikrobloga

Starfield na 99% nie zagości na Playstation ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Starfield w 2021 roku tylko na Xbox Series X|S, Xbox One i PC

Jak to leciało? Na Xboxie nie ma w co grać? Siłą Playstation są eksluziwy? Na Playstation zagram wszystko w to co na Xboxie? xDD

#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseries #gry
Pobierz
źródło: comment_1601461795qmG7yKQOOMUQ8mpamCML9B.jpg
  • 14
@Snaki: ja czytam. Bardzo obiektywne spojrzenie na świat growy. Nie ma żadnych nadinterpretacji - same suche fakty od wiarygodnych źródeł. Redaktorzy - wojownicy Playstation powoli przechodzą na zieloną stronę mocy. Szanuje ich, że mimo tonącego okrętu nie zostali i nie dają się ruchać żeby zostali osrani jak pewien pan Sony z Japonii.
@Policjant997
Ppe to ta strona gdzie sa newsy typu "Nowe memy wzorowane na The last of us" albo "Top 5 najlepszych zbroi w wiedzminie 3"? xD

Społeczność równie #!$%@?, ziomek tam kiedyś skrytykowal xboxa to jakis fanboj napisal mu "za te slowa powinieneś dostac łomot a nawet coś gorszego" xDDD kruci, zabił by go bo mu plastik szkalował xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: Jakby Sony nie podkupowało twórców(bo na wykupowanie średnio ich stać).
Serio nie jestem zwolennikiem wykupowania sobie gier na wyłączność, ale ciężko mi winić MS za to, że zachowuje się jak konkurent.
@Policjant997 Nie dziwi mnie to. W sensie imho nowe marki nie będą na PS. Ale już istniejące takie jak TES moim zdaniem będą - ms nie chce tak wkurzać graczy aby nie dać TES na ps5.
@Variv: MS interesują gry na wyłączność, studia=gry, tym bardziej, że to początek generacji. Nie liczył bym na to, że MS będzie wydawać swoje gry na konsole Sony, tym bardziej, że mają dużo większy budżet.