Wpis z mikrobloga

Do Quick-Step dodałbym jeszcze Polyflor. Obie marki w wyższej półce cenowej. Trzeba patrzeć na żywo, bo mimo, że są producenci oferujący tańsze panele, to jednak jakość jest gorsza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noszfuck: Jeszcze nie, dopiero dziś odbiór techniczny robimy. Ale na razie chyba przodują Wicanders Nomad Flo czy jakoś tak. SPC, więc półsztywne, ładne. Quickstepy strasznie drogie w wersji plus. Jeszcze porównamy warunki gwarancji szczegółowe.
Najbardziej mi się podobały marki Vox, ale po tygodniach dobijania przyznali się że nie ma warunków gwarancji jeszcze. Oczywiście reklamują że gwarancja jest, ale na co - nie mają :)
@Xune: No te Nomad Flo wydają się ciekawe, cenowo też całkiem spoko.
My dopiero w styczniu mamy odbiór mieszkania, ale staram się wcześniej popytać i poszukać różnych opcji, żeby potem na szybko nie wkopać się w jakieś beznadziejne panele.

Daj znać na jakie ostatecznie padnie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noszfuck: Ja też wypytuję i szukam, ale spróbuję pamiętać. Dziś natomiast człowiek od odbiorów (bardzo dokładny, znalazł 11 defektów, sama drobnica, ale ja bym znalazł może 2 z tych) też propsowal że winyle spoko - już są na tyle nowoczesne dostępne, że to dobry i praktyczny wybór.
@Xune: Też odbiór planuję z jakimś fachowcem, żeby sprawdził te rzeczy, o których nawet nie myślelibyśmy, że można sprawdzać :)
No właśnie coraz więcej dobrych opinii słyszę o winylach, chociaż niektórzy nadal na myśl o winylu mają jakieś linoleum z lat 90. przed oczami :P Ogólnie najchętniej zrobiłabym drewnianą podłogę, ale pomijając wysokie koszty, to średnia opcja do mieszkania z psem.
@edzie: Winyle? Tak, masz albo klejone, albo po prostu mocowane na klik - podłoga pływająca. Podkład dajesz albo kupujesz takie, które mają już fabrycznie zintegrowany podkład.