Wpis z mikrobloga

Wpisy krytykujące żonę z Bielska już spadają, pamiętajcie, namawiając do kłamania odnośnie nałogu, Sławek pomaga Majorowi, major dzięki temu zyskuje sympatię widzów :) Instalowanie kamer, podsłuchów, programów na telefonach i szantażowanie widowni odnośnie tego co major będzie robił, a czego nie, wcale nie budzi nienawiści widowni i nie prowadzi do takich akcji :)
#kononowicz
  • 7
@Anonym278: Wszystko fajnie tylko czemu cierpieć ma upośledzony ćpun będący marionetką centaura ? Niech sie wbija na chate onemu i obiją po obu jądrach. Oklepanie półprzytomnego ćpuna to żaden wyczyn i powód do dumy. Co inngo gdyby ofiarą był ony , tu bym dał lajka.
@Uberpartnerflota: Nawet jeśli masz rację, to co zmienia Twoja racja? Ludzie kojarzą majora jako pacynkę tego psychola z Bielska, mają majora adres, do tego słuchają bajek, jak major zbiera w lesie grzyby i pije kokokolę z reklamówki i się #!$%@?ą.
Ja tego nie rozumiem, nie rozumiem choroby Sławka, całej gimbo otoczki, ja lubiłem szkolną, na której ktoś był statywem kamery i kręcił co tam się dzieje i działo się fajnie, teraz
@Anonym278: wszyscy sobie nagrabili , tu nie chodzi nawet o kase ile o bezkarność duetu knura i szczura , weź pod uwage ze słuzby za 0,1 grama zioła działają nadzwyczaj sprawnie a tu panowie maltretuja psa , inhaluja sie nitro , zaśmiecają las dokuczaja sąsiadom dopuszczają się przemocy i a to wszystko przy aprobacie służb, a to wkurbia bardziej niz ta cała kasa którą nasz duet trzepie na lajtach. I niektórzy