Wpis z mikrobloga

A wy marudy przebrzydłe, nie podobają się shadowlandsy? To na sunwell wynocha, za darmo i ukochany Wotlk, kiedyś to było kurłłła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldofwarcraft
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Ranndolf btw teraz na sunku jest event w którym dostaje się 70lvl na start jakby ktoś potrzebował zachęty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Trixie: jak chce pograć w wotlka to ide na priva, jak chcę pograć w obecny content, ide na globala. Nie rozdzielam niczego na lepsze i gorsze, bo oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy
  • Odpowiedz
@kamisan: ja też po prostu mam złe przeczucia po tym co grałem na becie czy rajd testy czy m+ xd czy pieprzone soulbindy i covenanty które w magiczny sposób działały lub nie
  • Odpowiedz
@nairoht: trochę daleko temu systemowi do garnizonu o_o
@kamisan:
Jak ktoś nie traktuje tej gry jak pracy i nie wpisuje sobie do CV mythic rajdu, który za pół roku będzie gówno warty to będzie zadowolony. Krainy i lore wyglądają spoczko, jest trochę bugów - to fakt, dla mnie tutaj prym wiedzie The Maw, gdzie wyłapałem ich najwięcej i chyba najbardziej irytujących, ale ogółem nie będzie to złe doświadczenie.
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie traktuje tej gry jak pracy i nie wpisuje sobie do CV mythic rajdu


@aircod: no tak bo każdy kto rajduje mythic to traktuje grę jak pracę nic poza nią nie robi i devowie powinni mieć #!$%@? na odsetek graczy którzy potrzebują czegoś trudniejszego do zabawy xD
  • Odpowiedz
@nairoht: no dla mnie ilość czasu włożona w progresowanie mythica jest nieproporcjonalna do "nagrody", którą się utrzymuje. Jedynie co można robić to udawać wykopowego/redditowego eksperta linkując wszędzie swój profil i mówiąc hur durr, casualowce nie cieszcie się grą bo dodatek jest #!$%@?, mówię to ja - pogromca myticznego rajdu w World of Warcraft xD

Denerwuje mnie czytanie takiego narzekania
  • Odpowiedz
@aircod: o to to, ja grałem 2 lata na privku i było spoko, privek upadł i zacząłem grać na globalu gdzie co pół roku właśnie wszystkie starania idą do piachu i od nowa trzeba farmić setki mythic+++ to się odechciewa grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak zawsze wejde na nowy dodatek zobaczyć co i jak ale na dłuższą mete nie dam rady bo za dużo tego
  • Odpowiedz