Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: ja sie dziwie, ze tylko 100. Ja na jej miejscu na dziendobry wzialbym podwojna kaucje z zaznaczeniem, ze wiekszosc z tego do Ciebie nie wroci, bo trzeba bedzie cale mieszkanie odswierzyc, wlacznie z praniem wszystkiego co sie da uprac. A czego sie nie uda uprac, bedzie trzeba wyrzucic i kupic nowe. Na twoj koszt.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Jak można po palaczu odświeżyć mieszkanie? Przecież wszystkie sprzęty do #!$%@?. W tynk się ten smród nawet wgryza. Tu nie pomoże świeczka zapachowa. Pranie tapicerki moim zdaniem też średnio bo dym się wgryza głębiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: to weź kredyt jak cię to boli i płac ratę w wysokości obecnego czynszu.

A wyższe czynsze dla osób które palą, albo mają zwierzęta to zupełnie coś normalnego.
Palacze śmierdzą i ten smród po nich zostaje w meblach itd., czasem jest kłopot z sąsiadami jak śmierdziel pali na balkonie, czy nie daj Boże na klatce i generalnie po palaczu raczej wynajmie inny palacz który tego smrodu nie czuje. A
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi Ja sama palę papierosy i nie rozumiem jak można palić w pomieszczeniu... W dodatku skoro wynajmujesz to nic dziwnego, że chce dodatkową kasę na odświeżenie, przecież później wszystko śmierdzi, bo przesiąka tym zapachem.
  • Odpowiedz