Wpis z mikrobloga

@Kempes: wszyscy którzy przezyli ,, śmierć ''i wrócili zgodnie twierdza że jest to religia wymyslona Zlepek pogańskich wierzeń stworzony na potrzeby fałszywych kapłanów Celtowie / Bóg ojciec składajacy ofiare , ofiary ludzi i zjadanie ciała jako przejecie jego sił witalnych Jezus napewno żył robił cuda ale to co zrobili z jego przesłaniem zamkneło droge fanatykom
@Rzuku: 15 lat temu wróżka tarocistka Ela z Łodzi ficjalnie na antenie telewizyjnej w programie o wrózbitach powiedziała że energie które sie z nia kontaktuja twierdza ze jest to religia wymyslona i ze pozostaja w zawieszeniu bo nie maja dokad isc Nigdy wiecej nie wystapiła w telewizji Ja nie jestem prekursorem tej opini
@Kempes
No na pewno Jezus by pozwalał na homoseksualizm

Jeśli twoja ręka jest dla ciebiepowodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony


Kończąc myśl, jesli homosie lewackie nienawidzą KK to znaczy że KK ma rację ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JeremiaszKlakson: wiem, chodzi raczej o to, że nie każdy homoseksualista utożsamia się postulatami politycznymi i metodami LGBT oraz z drugiej strony jest też masa osób/aktywistów hetero, które popierają politykę i metody lansowane przez LGBT.
Ogółem nie istnieje taka jednorodna grupa ludzi jak LGBT. Są po prostu lesbijki, geje, biseksualiści i osoby transseksualne o różnych poglądach, celach, wyznające różne wartości w życiu i mające różne, czasem sprzeczne interesy. To nie jest jednorodna
@Kempes: no jak się odpowiednio rozwodni i zmieni definicje pojęć dyskryminacja i praw człowieka to tak.
Wiem, że aktywiści LGBT i w ogóle lewicowi jako główną broń obrali redefiniowanie pojęć i wpływanie na dyskurs poprzez inżynierię językową ale to się odbia negatywnie na lansowanych postulatach.
Gdy przedstawiana narracja stara się nadać jednakową kategorię wagową np. obozom zagłady, ludobójstwu, totalitarnym represjom politycznym, etc. oraz temu, że para seksualna nie może wspólnie się
@Kempes: to fragment wywiadu z dr. Paulem Cameronem pt. Homoseksualizm silnie uzależnia. Imć Cameron już na początku lat osiemdziesiątych został wywalony z Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, a do jego badań i wniosków zgłaszano szereg zastrzeżeń (zresztą o części przeczytać można poniżej). Poglądy pana P.C. - za polską wiki - prezentują się następująco:

Według Camerona, homoseksualizm powinien być prawnie zakazany, a osoby homoseksualne poddane leczeniu. Jak twierdzi, depenalizacja homoseksualizmu doprowadziła do powstania
@szpongiel Nadal nie rozumiesz, że łamaniem praw człowieka jest dyskryminacja ze względu na preferencje seksualne. Na tej samej zasadzie, jak łamaniem praw człowieka jest dyskryminacja ze względu na kolor skóry czy wyznawaną religie.
I nie, nic tu nie ma do gadania ideologia lewicowa czy prawicowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: no to są właśnie te fikołki urągające logice i zdrowemu rozsądkowi. Nazwijmy wprowadzenie instytucjonalnej nierówności szans wyrównaniem szans i elo. Ale po cudzysłowie widzę, że sam to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szpongiel Wiesz, tacy np. czarni w USA przez setki lat mieli utrudniony start, co doprowadziło do ich "zacofania" i przez to wprowadza się dla nich "wyrównanie szans", co moim zdaniem nie jest złym rozwiązaniem. Ale np. parytety dla kobiet to nie zawsze jest dobre rozwiązanie. Choć mam koleżankę, szefa działu IT, programistę swego czasu, której w Polsce na uczelni nawet wykładowcy robili pod górę "no bo kobieta w IT to sobie nie