Wpis z mikrobloga

#apple #iphone #serwisgsm
Mój różowy ma iPhone XR i od niedawna zaczął się z nim problem. Mianowicie ładować może bez problemu ale słuchawki podpięte przez oryginalną przejściówkę nie działają. U mnie ta przejściówka działa bez problemu. Próby przeczyszczenia nie przyniosły pożądanego efektu - telefon nadal nie wykrywa słuchawek, dźwięk dalej leci z wbudowanych głośników. Ma ktoś pomysł co jeszcze można zrobić?
  • 14
@ZippyTobi: Ja wiem że to w #!$%@? banalne. Ale próbowałeś wyłączyć i włączyć? Moje słuchawki przestały kiedyś działać (te na lightning) na innym iPhonie działały. Męczyłem się 3 dni. Rozładowała mi się bateria, podladowalem i #!$%@? słuchawki działają
@ZippyTobi: E a tak rzutem na taśmę, jaka wersja IOS na testowanych iphonach? Mówisz że od dwóch dni problem, był jakiś update ostatnio. Możesz spróbować rollback o jedną wersję do tyłu
@szulmack: Różowa miała jeszcze iOS 13.1, ja miałem już 14. I już wtedy był problem. Myślałem, że jak zaktualizuję do 14.0.1 będzie lepiej ale dalej u mnie działa a u niej nie. Jeszcze zrobię po południu backup, przywrócę iPhone do fabryki i zobaczymy co będzie.