Wpis z mikrobloga

@Shepard: Jak się może skończyć na jednym sezonie skoro ma oglądalnośc powyżej 3.0? Nawet jak im spadnie do 2.0 to mają gwarantowany drugi sezon według mnie. Z resztą to jest Abrams i Kripke. U nich często na początku jest nudno :P Powoli pokazują świat, bohaterów itd. Pierwszy sezon to tylko 13 odcinków, więc czuję, że dopiero końcówka pierwszego sezonu się ruszy i mam nadzieję, że ludzie ich nie zatopią tak jak
@Ryu: Ciężko ocenić oglądalność po dwóch odcinkach, kiedy pilota ludzie oglądali bo zapowiadało się nieźle, a drugi odcinek w nadziei, że może jednak nie będzie tak źle. Terra Nova też bardzo szybko poszybowała w dół i ją skasowali, nie uratowało jej nawet nazwisko Spilberga. A że Abrams? Przecież nie tak dawno temu skasowali mu Alcatraz, a Fringe warunkowo dostał ostatni sezon (tylko 13 odcinków). Nie przeceniałbym Abramsa, bo to że
@Ryu: Albo edytowałeś albo nie doczytałem, sorry. Jeśli będzie rozkręcał się przez 13 odcinków to będzie za późno, bo ludzie od niego uciekną. Po pierwszych dwóch odcinkach dochodzę do wniosku, że jest totalna padaka, mimo że potencjał był. Możemy się o coś założyć, ja stawiam na to, że skończy się na jednym sezonie :]
@Shepard: Dokładnie, serial jest mierny i straszliwie nudny... Ale pisałem to też w odniesieni do zeszłorocznego Alcatraz w którym też Abrams maczał palce. I kilka innych, ale jestem zbyt leniwy, żeby tytułów szukać. I tak też uważam, że będzie tylko jeden sezon, podzieli los Terra Nova, zresztą bardzo podobny problem mają(jeden ma, drugi miał) oba seriale ;p

@Ryu: Widzę, że właśnie oceniasz ten serial przez pryzmat tych dwóch nazwisk. Ale
@kasper93: Zależy kto co lubi - jeśli komuś podobają się seriale familijne, to Revolution będzie mu pasowało. I racja, to takie drugie Terra Nova - niezły pomysł i potencjał zabite familijną nudą. Obejrzę trzeci odcinek, jak będzie tak słaby jak dwa wcześniejsze, to po prostu sobie odpuszczę.
@kasper93: I tak i nie. Widać pewne zalążki świata, w który chcą nas wprowadzić, a z racji tego, że wiem kto chce to robić, nie chcę ich skreślać na dzień dobry. Tym bardziej, że nie raz coś mi się przez kilka pierwszych odcinków średnio podobało, a później się zakochiwałem. Ogtądalnośc sprawdzam na hatak.pl Ale tam nie publikują każdego dnia. Chyba na Spoilertv.com robią to regularnie.

@Shepard: Na razie się nie
@Ryu: Dzięki, już właśnie wyciągnąłem z zakładek spoilertv i tam jest wszystko ładnie :) Zawsze zerkałem tylko na tę tabele, ale na oglądalność też czasem trzeba ;p
@kasper93: Pisząc o oglądalności tak naprawdę miałem na myśli ten indeks (dlatego pisałem powyżej 3.0) bo to on się liczy. Mogą Cię oglądać miliony, ale reklamy sprzedajesz na podstawie tego ilu Cię ogląda przedstawicieli tej grupy wiekowej (16-50? Albo jakoś tak :P)