Wpis z mikrobloga

@guest: Skąd tyle hejtu na netflixa? Mają też fajne seriale, np. Nawiedzony dom na wzgórzu. Ostatnim takim przykładem słabego scenariusza jest dla mnie serial HBO- Raised by wolves gdzie wszystko mi pasuje od strony wizualnej, gry aktorskiej (no... ok w więkości), sountrack, ale czegoś brakuje w scenariuszu żebym się zachwyciła ()
@darjahn: Rbw było dobre przez 2-3 odcinki, potem sie skasztaniło, to fakt.
Netflix natomiast rzadko kiedy wypuści coś dobrego, i zazwyczaj są to przypadkowe perełki, to co netflix planuje by było hitem jest zazwyczaj totalnym gniotem.

Nawiedzony dom na wzgórzu jest z 2018, tak tylko mówie
@guest: No mogę podać więcej dobrych seriali, to był tylko taki przykład, bo niedługo premiera Nawiedzonego dworu w Bly. Nie oczekuję rewelacyjnych hitów co miesiąc :)
@guest: Hm sprawdziłam co mi się podobało w tym roku: Crash Landing on You, Itaewon Class, It's Okay to Not Be Okay (ale to raczej babskie seriale) ( ͡~ ͜ʖ ͡°) The Umbrella Academy sezon 2 (pomijając niektórych bohaterów), Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, wrzucili też Strangers from hell (podobnie jak CLoY jest z 2019 ale na netflixie dopiero w tym roku) więc dla
@darjahn: wymieniłaś dwie produkcje koreańskiego tvnu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dwa inne koreańskie dzieła, w całej czwórce paluchów nie maczał netflix. (aktualnie oglądam its okay to not be okay i jest spoko, oczywiście jak sie przymknie oko na typowy azjatycki montaż itp)

więc zostają dwie pozycje,
eurowizja to nie dla mnie. a umbrella krótka, i z crindżowym wątkiem les który przewijałem (a mam naprawdę dużą tolerke,
@guest: No ale tu można dyskutować na temat co to znaczy netflixowe produkcja. Z tego co czytałam podpisali umowy z 2 koreańskimi studiami i raczej ciężko będzie stwierdzić na ile mają udziału w produkcji tych seriali. Lubię koreańskie seriale to netflix za to u mnie ma dużego plusa. A właśnie jeszcze Kingdom s2 pomijając tą śmieszną scenę na stawie xD
Odnośnie UA: Vanya oczywiście należy do grona tych bohaterów których wątki