Wpis z mikrobloga

@kris-krystian: Witam.
Opisywałem wcześniej moje objawy dotyczące mojego wzroku. Ale badania i opisywanie nie przynoszą rezultatu. Więc chciałbym spróbować jeszcze raz.
Od ponad roku mam problemy wzrokowe, ból z tyłu gałki ocznej, bóle głowy do zniesienia.
Drętwienie+ odczucie ciepła z tyłu głowy okolice potylicy.
Od czasu do czasu uczucie/wrażenie rozciągania mojego wzroku, puchnięcie gałek ocznych, najczęściej z prawym okiem.
W dzień jak i w nocy przy zamknietych oczach cały czas "widzę" iskry. Dołączę obrazek, w którym w jakimś stopniu pokazuje z czym ja na codzień cierpię. Dodam że to jest cały czas. Nie ma dnia kiedy tego nie ma, to jest jak wypalona dziurka lub mega przyklejona zasłonka.
Często piecze i łzawią oczy, a najwięcej prawe oko. Nie jestem na nic uczulony, więc się trochę dziwie.
Czy to możliwe że jest to coś związane ze stresem, a może problem z nerwami?
Wiem że miałem kiedyś coś związane ze stresem, a mianowicie co pół roku występowały u mnie zaburzenia widzenia przez aurę wzrokową, po tym okresie zaczął szwankować mój wzrok z tymi "iskrami".
Proszę o pomoc i pokierowanie gdzieś i na jakie badania mam się jeszcze udać... Okulista nic nie stwierdził, jak i neurolog. Badania krwi w normie.

#medycyna #okulista #neurologia #psychologia #psychiatria

P.S. Nie mogę zacząć nowej pracy, bo od razu zwiększa się mój problem wzrokowo-mózgowy.
A dotychczas byłem kierowcą i nie chciałbym z tego zawodu rezygnować.
kris-krystian - @kris-krystian: Witam. 
Opisywałem wcześniej moje objawy dotyczące m...

źródło: comment_1601290307r0c6BQfYUYqautQAhR6GSL.jpg

Pobierz
  • 3
@kris-krystian jakie miasto na badania? Jeżeli jesteś niedaleko od stolicy, to mogę szczerze polecić okolaser klinika prof. Szaflika. Mają sprzęt to całej diagnostyki okulistyczne od ręki, badania pod kątem korekcji laserowej (wykonali mi wtedy z 5-6 badań) kosztowało mnie ok 300 cebulionów, a wszystko załatwiłem w 1 godzinę. Jeżeli coś wyjdzie wykonują operacje i mają dobrych specjalistów. Ewentualnie pewnie nie zaszkodzìloby zrobić rezonans głowy, żeby wykluczyć ucisk guza na ośrodek wzroku.