Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widzę, że w ostatnim czasie na wykopie ujawniła się spora plaga biedaków, którzy za wszelką cenę próbują obśmiać ludzi kupujących dobra luksusowe i udowodnić im, że ich wybór jest nieracjonalny. Wyśmiewane były już produkty Apple, luksusowe samochody, a teraz nawet widziałem, że kogoś dupa piecze na widok Thermomixa XD. To wyłącznie wasza wina, że nie macie środków na zakup drogich zabawek, a fakt, że za nowego Iphone'a można kupić 10 Xiaomi nie jest w żadnym wypadku argumentem działającym na korzyść Xiaomi. Wstyd byłoby mi na waszym miejscu pisać te gorzkie żale i stosować fikołki, które mają sprawić, że wy wyglądacie na mądrych i oświeconych, a posiadacze drogich rzeczy to frajerzy XD Chciałem zauważyć, że kupując auto za 350k musiałem na nie zarobić, a takich pieniędzy nie dorabia się byle frajer, siedząc u matki w zatęchłej piwnicy.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f71b37cf49ad326e7b1b9ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania jak ktoś ma kasę to niech kupuje. Ale ludzie kupują nie mając hajsu. Moja żona pracowała kiedyś w banku w galerii handlowej to była zaskoczona ze większość tych modnie ubranych ludzi ze złotymi iphonami to właśnie ludzie co mają kilkaset złotych na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale hak to się mówi wyżej srają niż dupę mają. Sporo osób wyglądających normalnie przeciętnie miało na koncie tyle ze
typowy ból dupy biedaka, ktorego stac tylko na Xiaomi Redmi kupione na promocji z aliexpress ze znizka z kuponow z peppera XD Dalej kupuj samsungi w cenie iphone, ktore dostaja aktualizacje max 2 lata po czym nadaja sie na smeitnik xd


@AnonimoweMirkoWyznania: ale Wy zdajecie sobie sprawę z tego że jak kogoś stać to nie daje #!$%@? o te wasze gównowojenki i lansowanie się tanim telefonem za 5k (pln)? W średnio
WiedźmińskaKaczka: Ty śmieszny pionku xD
Bogaty tatuś zadponsorował ci życie a ty jednak masz takie kompleksy że musisz innym wytknąć że ich rodzice nie dorobili się jak twoi. Jeszcze jesteś na tyle bezczelny że poszesz jakbyś to ty coś osiągnął w życiu, kiedy już ten sam twój żałosny wpis sugeruje że jesteś przegrywem xDDD

Zaakceptował: LeVentLeCri
W Niemczech dużo ludzi jeździ Dacią, nie dlatego że to jest mega auto, ale dlatego że jest tanie i można je często wymieniać za małą kasę.


@Bellissimo: co to zmyślasz cudaku. po prostu płacą 60% podatku od dochodu i na nic lepszego nie mają, nie wymyślaj tu tych swoich filozofii.
AfrykańskaLoszka: Dzisiaj ceny produktów Apple są już na w miarę rozsądnym poziomie, ale jakiś czas temu ludzie kupowali ten sprzęt dla marki mimo, że mogli mieć dużo lepszy produkt w tej cenie. Np. mam znajomego, który jedzie na pirackim oprogramowaniu w swojej dg bo z kasy na start wolał wydać ponad 10k na applowego all in one-a zamiast zwykłą stacjonarkę za 3k, z monitorem i lepszymi częściami. I ja taki mam