Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widzę, że w ostatnim czasie na wykopie ujawniła się spora plaga biedaków, którzy za wszelką cenę próbują obśmiać ludzi kupujących dobra luksusowe i udowodnić im, że ich wybór jest nieracjonalny. Wyśmiewane były już produkty Apple, luksusowe samochody, a teraz nawet widziałem, że kogoś dupa piecze na widok Thermomixa XD. To wyłącznie wasza wina, że nie macie środków na zakup drogich zabawek, a fakt, że za nowego Iphone'a można kupić 10 Xiaomi nie jest w żadnym wypadku argumentem działającym na korzyść Xiaomi. Wstyd byłoby mi na waszym miejscu pisać te gorzkie żale i stosować fikołki, które mają sprawić, że wy wyglądacie na mądrych i oświeconych, a posiadacze drogich rzeczy to frajerzy XD Chciałem zauważyć, że kupując auto za 350k musiałem na nie zarobić, a takich pieniędzy nie dorabia się byle frajer, siedząc u matki w zatęchłej piwnicy.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f71b37cf49ad326e7b1b9ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 60
Wyśmiewane były już produkty Apple, luksusowe samochody, a teraz nawet widziałem, że kogoś dupa piecze na widok Thermomixa XD


@AnonimoweMirkoWyznania: co???? Nie widziałem tego, a przeglądam wykop regularnie

Mam wrażenie, że opek widzi to co chce widzieć i jak 1 na 1000000 wykopków powie coś w stylu

thermomix guwno

To mysli, że tak myśli te 1000000 wykopków xD

Wyciągnij kija z dupy mentalny biedaku, bo mam wrażenie, że 350 kafli to