Wpis z mikrobloga

Co możecie doradzić w ustawieniu łazienki wg takiego planu i wg takiego rozkładu przyłączy.
Łazienka zaplanowana już a niestety przyłącza nie tak jak bym chciał :( coś sensownego da się z tego urzeźbić?

Wymagania standardowe, prysznic, Wc w zabudowie, pralka + suszarka w pionie.

W sumie największym problemem jest odpływ WC.... myślicie że łatwo będzie go przenieść w inne miejsce?

Mam swój plan ale nie chce nic sugerować Mirkom którzy chcą pomóc :)

#remontujzwykopem #remont #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
masqu88 - Co możecie doradzić w ustawieniu łazienki wg takiego planu i wg takiego roz...

źródło: comment_1601286730igBBTDb8kIifWSweABIYZt.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masqu88: Nie wolisz dać prysznica po prawej na focie na szerokość do drzwi, WC zabudować we wnęce po lewej, a na dole foty dać umywalkę (bliżej wanny) i pralkę (bliżej ściany lewy dół)?
@Xune: ten plan jest wg rozmieszczenia przyłączy przez dewelopera. Nie jest tak jak chcialem.

Ja chciałem tak:
w rogu na prawo prysznic we wnęce, postawiona ścianka regips i obok pralka i suszarka
na ścianie 223 - zabudowana szafka umywalkowa ok 140cm + 80cm prysznic
Na ścianie 98 - zabudowany WC

Nie wiem czy można tą rurę WC przenieść i jak dużo to wymagało by pracy :(
nie wiem niestety technicznie czy jest możliwe przeniesienie tak grubej rury


@masqu88: U mnie ekipa robiła dużo większą rewolucję żeby dostosować łazienkę do wizji projektantki, odpływ WC też przenosili. Rozkuwają posadzki i robią co trzeba. Najlepiej omów to od razu ze swoją ekipą (chyba że to na razie dziura w ziemi i jeszcze nie myślałeś o wykonawcach).
@therionbt: A gdzie suszarka do prania? :)

@masqu88: Ciężko powiedzieć, wyznaję zasadę, że zatrudniam do takich tematów ludzi którzy znają się na tym lepiej ode mnie. Jeśli tylko budżet Ci pozwoli to polecam skorzystać z usług architekta. Przyjedzie na miejsce i oceni wiele czynników o których samemu nie pomyślisz. Nie wspominając już o aspekcie wizualnym.
@therionbt: Zmieniłbym jeszcze jedną rzecz - szafka nad WC od samego przycisku aż pod sufit, przestrzeni do przechowywania nigdy za wiele. A tak ogólnie to ładny projekt :)