Wpis z mikrobloga

@Koshnei: @Koshnei: Ja sobie na początku roku poskładałem kompa nowego, zostawiłem tylko starą kartę graficzną bo myslałem że jeszcze pociągnę chwilę, ale jako że lubię sobie pograć na kompie to szybko okazało się że gtx960 już nie wystarcza. Nie chciałem jednak inwestować kolejnych sporych sum, więc po zrobieniu researchu wyszło właśnie że rx580 będzie idealny, dokładam niewiele a wydajność mocno skacze. Chwilę na niej pociągnę (póki co to
  • Odpowiedz
@Koshnei: Ja miałem i5 3350 i żeby wymienić procka to poleciała przy okazji płyta główna + ram no i jeszcze większy dysk ssd dołożyłem. Teraz mam ryzena 5 2600, nie jest to demon prędkości xD ale póki co wystarcza do wszystkiego, a jak zacznie się dławić to bez problemu na obecną płytę lepszy zamontuję.
  • Odpowiedz
  • 1
@Koshnei jakbyś się uparł i miał możliwość wykręcenia ramu nawet to nie bałbym się nawet zapakować tam GTX 1660 super albo RX 590. Z serii rx 5xxx bym karty nie brał do tego kompa chyba że ma rozbudowę, bo stracisz trochę przez brak pcie 4.0
  • Odpowiedz
  • 1
@Koshnei to 150-250zl dołożysz jak sprzedasz ta 960 i będziesz miał. Ja mam RX 470 w kompie i chwałę bardzo chociaż ostatnio i tak na łapki tylko gram
  • Odpowiedz