Wpis z mikrobloga

@doubleB: ja j---e jeśli to na serio to jej wartości są głębokie jak d--a xD mam chłopaka ale w sumie to szukam na skok w bok, to nie ja zdradziłam, to moje konto mnie do tego zmusiło.
  • Odpowiedz
@doubleB Nie ma to jak dawka hipergamicznych p0lek z rana, szukających swojego wyśnionego chada, skoku w bok, bo emocje i hormony buzują jak gotująca się woda w czajniku. Dzięki miras ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@doubleB: tzw monkey grabber, trzyma sie jednej gałęzi ale próbuje zlapac sie kolejnej, nie potrafi zbudowac stalego związku, gorsza od niej jest tylko samotna matka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@doubleB: tacy ludzie powinni mieć upublicznione dane. Wszystko ładnie, pięknie w związku, a tak naprawdę partner zalicza innych na boku. Mnie zastanawia, kto się godzi na związek z taką osobą w formie innej niż ona/fwb. Nawet to jest dla mnie ciężkie do zrozumienia, wiesz, że druga strona oszukuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: jak komuś to odpowiada niech tak będzie, ale większość takich sytuacji wychodzi przypadkiem, albo po rozstaniu. Zdrada, to dla mnie coś obrzydliwego, po co pchać się w związek, jak chce się b----ć innych na boku
  • Odpowiedz
@Green81: tutaj jeszcze dochodzi to, że ona raczej szuka nowego faceta. To jest mega c-----e. Nie chcesz być z nim ale z drugiej strony go nie zostawisz bo nie chcesz być sama. A druga osoba wierzy w ten związek na 100% a na koniec zostaje wyrzucona jak zużyta i już nie potrzebna szmata.
  • Odpowiedz