Wpis z mikrobloga

też bedą #!$%@? dostawać co 30 sekund :D


@southman: tylko przez jakiś czas. Ponieważ jest to regularne, ma taki sam dźwięk z którym nie wiąże się zagrożenie - przyzwyczajają się.
  • Odpowiedz
@piperek to zależy od kuny, ja zastosowałem środek z puszki jak i zawieszki z sierścią psa i mimo tego dalej zostawia kości pod maską, oprócz nadgryzionego kabla nic nie uszkodziła ale kwestią czasu jest jak nie uruchomię samochodu bo jej się reszta kabli nie spodoba. Kupiłem nawet klatkę ale do tej pory nie udało się niczego złapać a mięso znika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piperek: polecam przyczepić sierść psa na trytytkach w paru miejscach. Co jakiś czas trzeba wymieniać. U mnie pomogło:)

@jurgus91: potwierdzam, sierść wilczura pomoże
  • Odpowiedz
@piperek: Kiedyś przerabiałem temat u siebie. W ciągu pół roku miałem przegryzione 4 kpl. przewodów wysokiego napięcia, więc problem był spory. Testowałem wszystko, ale serio wszystko - spraye, kostki do kibla, sierść psów, specjalna siatka pod komorą silnika. Nic nie działało trwale, bo spraye słabły od wilgoci i trzeba było często odświeżać, a jazda z kostkami do kibla podczas deszczu na autostradzie to jakiś żart, czujesz się jakbyś siedział kilka godzin
  • Odpowiedz