Wpis z mikrobloga

Widać polskie witaminki na wykopie mają coś na sumieniu, skoro tak bardzo ich ruszają teksty #przegryw o tym, że polki są puszczalskie, hipergamiczne i lubią czarne bolce. Jak ktoś pisze, że polscy mężczyźni śmierdzą, chleją piwsko, są grubi i kradną samochody z Niemczech, to mnie to wcale nie rusza, bo dbam o siebie, chodzę na siłownię i staram się dobrze wyglądać - w skrócie, nie identyfikuję się jako "typowy" polak, bo nim nie jestem. Jednak, jeśli mirabelki rusza sumienie i się odpalają jak ktoś pisze ogółem o puszczalskich polkach, to widać coś mają za uszami, że je to boli
#redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #p0lka
  • 20
@Przepoczwarzenie: bo większość z nich ma normalne życie które ich pochłania. Mają partnerów, pracę, znajomych. I tym żyją, przegrywow omijajac po prostu z daleka, także w internecie, bo nawet nie chcialoby się im w takich tematach odpowiadać.
@Przepoczwarzenie: po prostu żyjesz w bańce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje się tobie że to coś wyjątkowego że ktoś kogoś wyzywa : p podczas gdy to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mało tego, jakbyś była niebieskim paskiem, spotykała byś się z jeszcze większą nienawiścią na wielu innych płaszczyznach :p

Zauważyłem to już dawno u wielu kobiet. Facet się #!$%@? odezwie, nadużywa, to te
@Kotniepies x) skąd wniosek, że to ja żyję w bańce, a nie ty?

Ja zauważyłam inna rzecz też już dawno - mężczyźni są bardzo agresywni względem siebie, bo walczą o pozycję. Osobniki mało uspołecznione przekładają te zachowania też na kobiety, zazwyczaj to osobniki gdzieś nisko w hierarchii, którym już się od tego #!$%@? na mózg. Dla mężczyzn jest normalne zwyzywanie się, a potem pójście na piwo. Kobiety po prostu nie odzywają się