Wpis z mikrobloga

Mirko, przez rok wzrosło oc na samochody, czy po prostu porównywarki internetowe są do niczego? Oc w tej samej firmie, bez assistance wychodzi mi o 50 zł więcej niż rok temu. Było kilka Mirków od oc na wykopie, ale aktualnie nie pamietam kto, zgłoście się jak możecie.
#samochody #ubezpieczenia
  • 11
@mdmicky92: ale już po bonusie 150 zł? Podałeś do weryfikacji wszystkie dane już łącznie z numerem PESEL? (mi np. Obniżyło składkę dodanie informacji, że pojazdem będzie jeździł młody kierowca, który ma prawo jazdy od roku)
@kasiunia9321: ze zniżką wychodzi 380 czy 390 zł za oc i nw (bazowa 527), z tym, że rok temu miałem 487 za oc, nw i assistance, a w międzyczasie wziąłem ślub, co podobno może obniżać cenę za OC. Cena nie spadła, a nawet wzrosła o te 50 zł, stąd moje pytanie czy to ogólny trend, czy coś w tym jednym przypadku nie zabanglało
@mdmicky92: stan cywilny, który podajesz w kalkulatorze nie jest w żaden sposób weryfikowany, także agenci też zaznaczaja zawsze to, co dane towarzystwo woli. W przypadku OC często najkorzystniej jest zmieniać towarzystwo z roku na rok. A odpowiedź na pytanie czy jest taki ogólny trend brzmi: na chwilę obecną nie ma jakiś drastycznych podwyżek, to co towarzystwa proponują to loteria.