Wpis z mikrobloga

i co nie bedzie 3 sezonu? ehhh


@calinowski: dlatego nie tykam seriali, mimo, że preferuję nad filmy, dopóki nie mają 6 sezonów czy tam nie są normalnie zakończone

nie wiem, może mam błędne informacje, bo rzadko oglądam cokolwiek, ale czytając dyskusje na wykopie to naprawdę mnóstwo seriali kończy się nagle po 1 sezonie, czasem dwóch, gdzie z tego co ludzie piszą są naprawdę fajne
@dzek dobrze prawisz. Uwielbiam seriale sf I 90% anulowano mimo ze niektore sa zajebiste. Dobry przyklad stargate universe zaden stargate mnie tak nie wciagnal -no I anulowali ...
@biceps35: zabrzmię jak boomer, ale mam wrażenie, że "kiedyś tak nie było"

narodziło tych platform i producentów, taki netflix produkuje seriale taśmowo, jak coś nie pyknie, "sprzedaje się" choć minimalnie za słabo to cyk, nie ma serialu, ale już następne 15 pomysłów czeka na kontrakt

takie podejście do seriali jak w korpo do projektów rzeczy zbędnych (tu jest trochę inny temat, bo 70% rzeczy nigdy nie powinno się zacząć produkować, a
@betaTrx: No ale nakręcił „Mank” i to był główny powód zaprzestania kręcenia mindhuntera. Nie wiem czy była już premiera bo miała być w 2020 ale wiadomo co się dzieje na świecie. Po Manku miał wracać do mindhuntera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tang0: nie śledziłem losów Manka, ale jeśli już skończyli i ma być premiera to rzeczywiście według wcześniejszych zapowiedzi powinni powoli zabierać się za Mindhuntera. Być może coś się jednak zmieniło.
@tamto-to-tamto: a mi się w nim odobało to, że bardzo dobrze mi się ogladało, a jednocześnie jakoś mnie nie zmuszał do wciągnięcia sezonu na raz. Mogłem oglądać odcinek co kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś już obejrzał to polecam Unabomber o Tedzie Kaczyńskim. Może nawet lepszy niż Mindhunter.