Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: A w jakim celu aplikacja była wykonywana? Ból kolana? Stabilizacja? Wygląda na pierwszy rzut oka poprawnie ale nie dla każdego każdy rodzaj aplikacji tejpa będzie odpowiedni, to dość indywidualna sprawa co komu pomoże. Jeśli nadal ból nie będzie ustępował a wręcz narastał polecam ściągnąć. Ale być może to pierwsze mylne wrażenie, odczekaj chwile i daj się organizmowi przyzwyczaić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edertasuna: ból kolana po wewnętrznej stronie, nie mogę nogą za bardzo obracać ani podnosić bo boli jak #!$%@?.
Generalnie fizjo sprawdzał trzy mieśnie idące od tego bolącego miejsca i ten na górze jest git, ten na boku po wewnętrznej stronie też ale ten pod udem jest podobno napięty i mi nie chce wyprostować kolana całkowicie ¯\_(ツ)_/¯
@powsinogaszszlaja: niby było git bo chodziłem w gabinecie ale uj wie. Zobaczymy jutro

Generalnie
@Anty_Chryst: Generalnie #!$%@? ale placebo działa najsilniej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Takie specjalnie klejenie "dookoła" rzepki to strata czasu. Kleiłeś na zgiętym podudziu czy tak po prostu? Wystarczyło by dać po prostu 4 paski, dwa dla czwórki i dwa dla zginaczy + ew. jeśli to przyśrodkowa strona "wspomóc" gęsią stopkę