Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@knur997: Niestety chyba nie był podany do wiadomości publicznej. Nawet nie wiem gdzie szukać speca, który by to "odkodował" (wydaje mi się że filtr jest stały, więc jak ktoś się zna, to pewnie bez problemu).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrezydentSmietnikow: @PeknietaMorda: Jeżeli chodzi o stare filmy, to go trochę rozumiem, bo to jest w dużej mierze zabezpieczenie przed #!$%@?. Trochę #!$%@? sytuacja, jak udaje ci się perełkę wygrzebać ze zbiorów, wrzucasz na YT i zaraz jest przekopiowana u wszystkich shoterów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrezydentSmietnikow: Ale jednak trzymał je tyle czasu na dysku, zachowal dla potomności co też jest elementem dodanym. A później przychodzi shoter, ma w dupie jego wkład, po prostu #!$%@? film i tyle. No i różnica jest też taka, że Diamentowy wrzuca filmy których już nie ma na YT.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeknietaMorda: Ja generalnie pobrałem jednego złotego lajta Barneja, co się nikomu zapisać nie chciało, pociąłem, opowieści o UFO etc., miałem na YT wrzucać, ale też mnie shoterzy #!$%@?ć zaczęli, to stwierdziłem że to #!$%@?ę i nie wrzucam. W muzyczkę i znaki wodne mi się nie chce bawić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PrezydentSmietnikow: Wszystko można jakoś z rozumem robić - kopiujesz film, w opisie piszesz od kogo, dajesz na niepublika i w razie gdyby kanał spadł, upubliczniasz. Wtedy uniwersum nie traci contentu, ale też czyjaś praca związana z archiwizacją nie idzie na marne.
Ewentualnie właśnie jakieś inne serwisy, gdzie się tylko w sytuacjach awaryjnych wchodzi.
  • Odpowiedz
@Zwanek: Ale co dokładnie trzymał czego nie ma w internecie? Wszystkie te stare filmy są normalnie dostępne (choćby na arwiwumnaszkolnej), a on wrzuca je na kanał bo ma lepsze zasięgi i lekko je przerabia
  • Odpowiedz
@Zwanek: nie możesz znaleźć, bo Niemiecki wrzucał te filmy w częściach (ok. 6-7 minutowych) pod różnymi psychodelicznymi nazwami "Zakłócenie miru domowego", "Film bez nazwy", ale uwierz mi że dobrzy ludzie zadbali o archiwizację praktycznie wszystkiego. Tylko nie każdy szary człowiek wie gdzie szukać, i potem rodzą się opinie ze taki king dobrodusznie wszystko przechowywał.
"Libacja" to nazwa wykreowana przez kinga - i wszyscy szukając jej pod taką nazwą tym bardziej jej
  • Odpowiedz