Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #zalesie #pracbaza
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi, z tymi memami że dla polaka jest nieosiągalne 3000 zł na rękę ?
Jak mam 22 lata i zarabiam 3300 na rękę + jakieś 1000 zł pod stołem ze zleceń to mogę się cieszyć ?

Z drugiej strony połowa ludzi tutaj pisze że w biedronce na kasie dają więcej
To jak to jest ?
Pobierz kodecss - #kiciochpyta #zalesie #pracbaza 
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi, z ty...
źródło: comment_1601112022EnuOyMNOVhGd1TaEPdRGHv.jpg
  • 16
@CapoDiPtakMuzzapi: no ja mam znajomą, z mojego wieku, która też studiowała infe i poszła do korpo do działu HR, gdzie niby jej praca polega no przeglądani CV i sprawdzaniu tych ludzi na wszelkich portalach internetowych i mowi ze zarabia 5 na rękę a jak bierze nadgodziny to 7. No ale ja niby siostra tam wkręcił.a
Hmmm.... to dziwne ze no lekarz albo ratownik medyczny albo nauczyciel zarabia 2000-2600. Przecież w biedronce lepiej płacą. Takie zawody które finansuje państwo stoja z placami w miejscu od 10 lat. A ja gowno się uczyłem po prostu jestem ogarnięty i zarabiam 4k ale wiem ze zawsze mogę spaść z rowerka znowu na 2500.
@kodecss ludzie są różni. Dla jednych 2000 netto miesięcznie to dużo a jeszcze jak jebnie dwie soboty w miesiącu po 12h to szef sypnie dodatkowo 400zl pod stołem. Są też takie #!$%@?, gdzie dla nich bogactwem oznacza sie mieszkanie w domu jednorodzinnym i posiadanie działalności gospodarczej. Akurat ten drugi przypadek to moja była żona i jej rodzice...