Wpis z mikrobloga

#android #telefony #smartfon #zalesie
Ja tego nie ogarniam, może niema to prawa bytu, ale kurcze wychodzą jakieś gówno twory:
- z dwoma ekranami składanymi jak książka
- z dwoma ekranami składanymi jak telefon z klapką
- z dwoma ekranami składanymi w krzyż ?? LG WING

Ale serio nie może wyjść jakiś nowy smartfon, który ma przyzwoite bebechy - nawet flagowca co ma wysuwany ekran i pod spodem klawiaturę QWERTY na przykład coś takiego jak NOKIA N900

Do tej pory mam ten telefon w szafie - bo to był sztosz - z przyjemnością bym kupił taki sam tylko na aktualnych bebechach i wyświetlaczem z lepszą rozdziałką.
kodecss - #android #telefony #smartfon #zalesie
Ja tego nie ogarniam, może niema to ...

źródło: comment_16010581983ge8a9qJX6CILxeWrzBmt5.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Anski: Hmm mi się jakoś dużo lepiej używa takiej klawiatury, przynajmniej ja mam zawsze jakiś problem że wciska mi się jakaś litera obok.
  • Odpowiedz
@boctok: nie zakrywa ekranu, ale kiedy jej nie używasz dalej jest nawet złożona, telefon jest gruby, a co do mniej pomyłek to autokorekta teraz radzi sobie z literówkami bezbłędnie, jak dla mnie relikt przeszłości i dobrze, że zdechło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kodecss: Samsung Delphi to był ciekawy twór, dawno temu miałem i użytkowałem. Wygodne ustrojstwo, lubiłem te klawiaturę i dotykowy ekran.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kodecss: rozumiem cię miras - ja też tęsknię jak #!$%@? za fizyczna klawiaturą... Te ekranowe to gówno bez feedbacku nacisku. Milestone w szufladzie leży i z utęsknieniem na niego patrze...
  • Odpowiedz
@kodecss miałem 3 takie zostały mi 2 używałem do muzyki w aucie bo ma transmiter fm i 32 GB plus karta pamięci. Szkoda, że były kiepskiej jakości w obu gniazda usb po prostu odpadły, baterie też słabe. W dwoch nagle przestała działać sieć gsm.
  • Odpowiedz