Wpis z mikrobloga

@diway ważne pytanie. Rwiesz czy mielisz mięso? Może to nie jest popularna metoda ale u mnie w rodzinie wszystkie warzywa i mięso mieli się i w taki sposób robi galaretę (oczywiście w galarecie laduje jeszcze czosnek, jakieś przyprawy do smaku). I powiem szczerze, że moja mama po 35 latach małżeństwa nie może się przekonać do takiej galarety (bo u niej robiło się taką z rwanych kawałków mięsa), za to u mojego ojca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asap_srasap: ja niby kroje niby rwe, szczerze nie wyobrażam sobie z mielonym ( _). No ale nie jadłem to nie mogę nic złego powiedzieć może jest dobre, ale tak jak mówię, nie wyobrażam tego sobie.
@diway jak moja matka ( ͡º ͜ʖ͡º) kogo nie spotkam, to patrzy na mnie jak na upośledzonego, kiedy mówię, że mielimy mięso i dodatki do galarety. U części zdanie się zmienia, kiedy spróbują- np moja ex szalała za tą galaretą. Pewnie w grudniu ruszy manufaktura galarety, to wrzucę zdjęcie i przepis. Pewnie będzie gówno-burza ale może ktoś sprawdzi przepis i posmakuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diway: Złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiam, ale zawsze jak już się za to zabiorę to potem przeklinam się w myślach, bo robota okrutnie niewdzięczna xD