Wpis z mikrobloga

Musiałem przywrócić swoje PS4 do ustawień fabrycznych bo zapomiałem kodu dostępu do kontroli rodzicielskiej.. teraz przy próbie włączenia PS4 każe mi podpiąć pada pod nią, gdy to robie to pad zaczyna się ładować, a nie synchronizuje.. próbowałem kilku kabli, musi być oryginalny? #ps4 #ps5 #konsole #gry
  • 25
@eurphie: spróbuj zresetować konsolę, kabel nie ma znaczenia (albo prawie nie ma, bo nie wiedzieć czemu niektóre kable mi w ogóle nie łączą pada z konsolą). Jeśli dany kabel wcześniej działał, to na pewno nie jego wina.
Niedawno parowałem pada świeżo z serwisu i działa z kablami biltzwolfa bez problemu
@eurphie: ewentualnie możesz spróbować zresetować pada (wcisnąć i przytrzymać jakąś wykałaczką przycisk z tyłu pada, dziura koło śrubki)
Zresetować w sensie odłącz od prądu na jakieś 30 sekund i włączyć ponownie. Może coś ją #!$%@?ło chwilowo
Dobra, winny wszystkiemu był dysk ssd podłączony z tylu. Po odłączeniu. nagle zaczęło synchronizować pady


@eurphie: xD dobrze wiedzieć. Choć jak ktoś kiedyś będzie miał podobny problem i napiszę żeby odłączył dysk SSD jeśli ma to mnie chyba wyśmieje xD