Wpis z mikrobloga

Ciekawa sprawa. Od setek lat, a może i nigdy tereny Ukraińskie nie były agresywnie nastawione na Rosje (moze jakies krotkie okresy, ale nie wiem czy Kijów był anty Rosja). Teraz na Ukrainie prowadzone są wspólne ćwiczenia Amerykańsko Ukraińskie (xD). Ruskie byli jeszcze około 30lat temu za Berlinem, a teraz Amerykanie latają bombowcami i innym sprzętem nad Kijowem z misjami przyjacielskimi (xD!). Jak czytałem komentarze Rosjan przy filmiku gdzie amerykanie lecą nad kijowem konwertoplanem nad Kijowem, to aż słyszałem trzask pękających dup. Coś pięknego. Żeby tylko jakimś cudem Białoruś poszła w stronę Ukrainy i będzie cudownie.
#ukraina #rosja #rosjawstajezkolan #wojna #wojsko #nato #geopolityka
ortaliontrenera - Ciekawa sprawa. Od setek lat, a może i nigdy tereny Ukraińskie nie ...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby Rosja było bogata, to statystyczny Ukrainiec chciałby dobrych stosunków i handlu z Rosją.


@Aryo: Gdyby tak było to i Polacy woleliby Układ Warszawski i RWPG.
  • Odpowiedz
  • 0
@pilot1123 ja tu wbiłem, bo wykopkowa oficjalna apka to jakiś żart i wchodząc na tag w pierwszej kolejności widzę właśnie wpisy z okolic 2020 roku. Da się w tej apce ustawić jakoś sortowanie? Najlepiej na sztywno, zawsze najnowsze.

Co do samego wpisu, to dziwacznie się to czyta. Ta świadomość, że powyższe Mirki i Mirabelki nie wiedzieli jeszcze co się za niedługo odp-ierdoli. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz