Wpis z mikrobloga

Kogo i w jakim stopniu bolą zapowiedziane ceny gier na #ps5? Skala obrazująca to co widać na Wykopie:
0 - w ogóle. Osoby, które nie grają w gry, nie mają konsoli, PC, po prostu niezainteresowane branżą.
1 - trochę. Osoby zainteresowane branżą, które nie planują zakupy PS5, dla przykładu gracze PC, którzy obawiają się, że ceny na PC też pójdą w górę przez to.
2 - średnio. Osoby grające na PS4 i planujące zakup PS5, które kupują gry po tym jak te już stanieją, które mają świadomość, że teraz ceny dłużej będą spadać do akceptowalnego pułapu cenowego.
3 - mocno. Osoby planujące zakup PS5, które kupują gry na premierę lub robią preordery.
4 - najbardziej. Osoby grające na Xboxie, które rzekomo mają w dupie PS5 i nie planują go zakupić, ale PRZECIEŻ CENY GIER NA PS5, A MY MAMY GAME PASSA, CZEMU NIE KUPUJECIE XBOXA, HURR DURR. Żeby nie szukać daleko to jedną z takich osób można znaleźć 2 wpisy niżej.

¯\_(ツ)_/¯
#ps4
  • 16
@Cinkito: a co do mnie, jestem na poziomie 2, chociaz obawiam sie mniej niz srednio, bo korzystam z psnow, mam nabitego gpu, wiec spokojnie moge czekac az ceny spadna, portfelem zaglosuje nie kupujac zadnej gry za 350zl, moja cebula by tego nie przezyla :)
że też wam się chce (°°


@MarchwiowySok: jakbym codziennie na tagu dotyczącego PS4 i PS5 nie czytał wysrywów na temat Xboxa to bym tego nie napisał. Więc czy "wam się chce" to napisz do drugiej strony, który mi śmieci tagi, które obserwuję.

jak nie wszystko, Fallout 77, Skyrim Remastered 2, Halo GaaS, wszystkie najlepsze gierki będą w gamepassie


@MisPluszowyZWadaWymowy: To
@Cinkito: To mnie w ogóle nie ma na liście :p Kupię PS5 tuż po premierze i będę kupować co ciekawsze gry i ekskluziwy, ale 350 zł to nadal nie jest jakaś zaporowa cena za kilkadziesiąt godzin rozrywki. Jak gram maks 2-3h dziennie to mi taka gierka zapewnia rozrywkę na min. dwa tygodnie więc w/e. Wolę to niż passa z #!$%@? gierkami, które rzucę w kąt po godzinie, szkoda życia na średniawki
@Cinkito: Mi tam ta zmiana z 60$ na 80$ duzo roznicy nie robi. Tylko niech to kurde sa porzadne gierki, a nie kolejny reskin fify 12 z lootboxami sprzedawanymi oddzielnie. Jak place 80$ to chce dostac za to gre warta 80$, a nie mozliwosc zakupu miliardow DLC, lootboxow, kart, zetonow, kredytow i innych gowien sprzedawanych oddzielnie.