Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dwa dni temu pływałem w morzu śródziemnomorskim, dosyć daleko od brzegu bo płynęliśmy małym statkiem. Było super, ale w którymś momencie poczułem w wodzie lekkie ukłucie, jakby mnie komar ugryzł. Myślałem, że to jakaś mała rybka mnie ugryzła xD Nic bardziej mylnego, prawdopodobnie poparzyła mnie meduza. Jak pisałem- było to dwa dni temu i z dnia na dzień to zaczerwienienie wydaje się być coraz bardziej widoczne. Dodam, że oprócz tego mam kaszel i katar od wczoraj, ale prawdopodobne to od klimatyzacji w hotelu. Jest się czym martwić? Czymś to smarować? Mam jakiś mały zapas leków i maści.

#nurkowanie #wakacje #zdrowie #medycyna #zalesie
Pobierz Varien - Dwa dni temu pływałem w morzu śródziemnomorskim, dosyć daleko od brzegu bo p...
źródło: comment_1600965779x9iMqqXoz3CTb1flJKuKRR.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@denat666: Cóż, odwiedziłem w życiu kilka hoteli i wiem, że te klimatyzatory są rzadko czyszczone, wręcz nie są serwisowane i praktycznie za każdym razem kiedy jechałem na wakacje to byłem przeziębiony przez nadmierne używanie klimatyzacji. W tym roku stwierdziłem, że nie używamy klimatyzacji w ogóle, ale różowa włączała ją w nocy jak spałem i tym mnie załatwiła xD
@januszerka: No pewnie. Ale pamiętaj, że wirusy grypy czy przeziębienia są w stanie przetrwać do 12 godzin na powierzchniach niebiologicznych. xD TZN, że ktoś musiał stanąć na drabinie i nakaszleć do hotelowego klimatyzatora, a osoba rzekomo zainfekowana musiała w ciągu 12 godzin od nakaszlenia ten klimatyzator polizać. xD
Nie wygląda to na zaognione więc chyba powinno przejść, czasem pomaga tribiotic. Bardziej przejmowałbym się gardłem. Jeśli masz ubezpieczenie spróbuj odwiedzić lekarza zanim będzie gorzej