Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dwa dni temu pływałem w morzu śródziemnomorskim, dosyć daleko od brzegu bo płynęliśmy małym statkiem. Było super, ale w którymś momencie poczułem w wodzie lekkie ukłucie, jakby mnie komar ugryzł. Myślałem, że to jakaś mała rybka mnie ugryzła xD Nic bardziej mylnego, prawdopodobnie poparzyła mnie meduza. Jak pisałem- było to dwa dni temu i z dnia na dzień to zaczerwienienie wydaje się być coraz bardziej widoczne. Dodam, że oprócz tego mam kaszel i katar od wczoraj, ale prawdopodobne to od klimatyzacji w hotelu. Jest się czym martwić? Czymś to smarować? Mam jakiś mały zapas leków i maści.

#nurkowanie #wakacje #zdrowie #medycyna #zalesie
Varien - Dwa dni temu pływałem w morzu śródziemnomorskim, dosyć daleko od brzegu bo p...

źródło: comment_1600965779x9iMqqXoz3CTb1flJKuKRR.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@denat666: Cóż, odwiedziłem w życiu kilka hoteli i wiem, że te klimatyzatory są rzadko czyszczone, wręcz nie są serwisowane i praktycznie za każdym razem kiedy jechałem na wakacje to byłem przeziębiony przez nadmierne używanie klimatyzacji. W tym roku stwierdziłem, że nie używamy klimatyzacji w ogóle, ale różowa włączała ją w nocy jak spałem i tym mnie załatwiła xD
  • Odpowiedz
@januszerka: No pewnie. Ale pamiętaj, że wirusy grypy czy przeziębienia są w stanie przetrwać do 12 godzin na powierzchniach niebiologicznych. xD TZN, że ktoś musiał stanąć na drabinie i nakaszleć do hotelowego klimatyzatora, a osoba rzekomo zainfekowana musiała w ciągu 12 godzin od nakaszlenia ten klimatyzator polizać. xD
  • Odpowiedz
Nie wygląda to na zaognione więc chyba powinno przejść, czasem pomaga tribiotic. Bardziej przejmowałbym się gardłem. Jeśli masz ubezpieczenie spróbuj odwiedzić lekarza zanim będzie gorzej
  • Odpowiedz