Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy warto kupić zegarek niebieskiemu do 600zł, czy lepiej wybrać inny prezent a na zegarek zdecydować się przy większym budżecie? Jakie zegarki w tej cenie polecalibyście? Raczej coś eleganckiego na pasku. Czasu coraz mniej a ja mam pustkę w głowie ರೃ

#watchboners #zegarki #zegarkiboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6ca76ef49ad326e7b1b179
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Wesprzyj projekt
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Zegarek zawsze warto kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak znasz jego gust i wiesz, że nie odwalisz maniany z wyborem czegoś, co mu się kompletnie spodoba, to kupuj śmiało. Napisz jaki to ma być zegarek(rozmiar, styl, zastosowanie- im więcej informacji, tym lepiej), a doradzimy co fajnego można trafić w tych pieniądzach.
@AnonimoweMirkoWyznania: mowi sie, ze zegarkow nie kupuje sie na prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiscie, musiala bys byc na 90% pewna co do gustu i stylu niebieskiego.
Bardzo latwo strzelic sobie w stope w przypadku zlego wyboru.
Druga sprawa to przeznaczenie- czy elegancki na pasku bedzie odpowiednim zegarkiem do noszenia na codzien czy jedynie odświetnie?
Zauwaz, ze takie zegarki nie do wszystkiego zalozysz.
Budzet nie gra tu
@AnonimoweMirkoWyznania: kupowałem dwa razy zegarek na prezent. Raz został wskazany konkretnie palcem po naprowadzeniu, więc poszło łatwo. Innym razem kupiłem w ciemno próbująć sobie zwizualizować, jaki by najlepiej pasował do osoby, a dodatkowym utrudnieniem było to,że jest kobietą. Postawiłem na niezobowiązującego Swatcha z ciekawym motywem na tarczy i udało się trafić tak fajnie, że z czasem jej mąż też sobie Swatcha kupił. I myślę, że to jest dobra marka na prezent
Nie wiem jak się tutaj dopowiada żeby zawołać OP. Poprostu napisze tutaj.

@BillyGugu: odpowiedź jest prosta
Citizen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ważna kwestia to taka czy szukamy zegarka dla młodzieńca czy też osoby odrobinę starszej. Ten zegarek może być odrobinę nazbyt elegancki dla młodej osoby. Więcej kryteriów potrzeba.
Niemniej jednak Citizen to konkretna marka i znaleźć można konkretne zegarki.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-leather-eco-drive-bm7460-11e

Ładniejsze zdjęcie załączam ponizej. Koperta 40mm (będzie
Pobierz AllieCaulfield - Nie wiem jak się tutaj dopowiada żeby zawołać OP. Poprostu napisze t...
źródło: comment_1600981007IIOp9K4MGLSq2z65Wf6eZG.jpg
@rysownik: jeśli chodzi o zakup zegarka, to bez względu na to jaki kto ma budżet, należy kupować zegarki firm, które mają tradycję produkcji takowych, a nie jakieś randomy drewniane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: Osobiście to nie chciałbym, żeby ktoś kto się nie zna kupował mi zegarek, bo wolałby, sam wybrać albo dołożyć do tej kwoty i kupić lepszy np. Za 600 zł spokojnie można kupić
@AllieCaulfield:

To gadanie, ze co jak się nie spodoba

Brednie

Z wlasnego przykładu- mialem juz 2 propozycje zegarka jako prezentu. Na szczescie bylem dociekliwy bo byla duza szansa kupienia czegos, co by sie nie wpasowalo w gusta lub po prostu, badziewia.
No i bylby zgrzyt, w obydwu przypadkach byl to zegarek mocno reklamowany w mediach społecznościowych... ten drewniany.
Wiec, moim zdaniem, jezeli wiadomo co drugiej stronie w duszy zegarkowej gra jak
@BillyGugu: dlatego napisałem wyżej że nie kupujemy modowego (wliczając w to drewniane itp) Kupujemy poważny zegarek gdzie nie będzie wtopy. Czy to dla znającego temat czy laika. @wutermelon: a czy przypadkiem zegarki, które proponujesz kolego nie są poza budżetem lub dość trudno dostępne?? Koleżanka OP pisze ze czasu coraz mnie (stąd wnioskuję, że szukamy czegoś w PL)