Wpis z mikrobloga

@gdyzgasnieswiatlo: no właśnie nie wiem ¯\(ツ)_/¯ mimo, że rozumiem i popieram całe to LGBT to jednocześnie nie mam nawet najmniejszej iskierki nadziei, że cokolwiek się w tym kraju zmieni w tym temacie ;p po prostu to jest fizycznie niemożliwe, bo mentalność polaków już przekroczyła "granicę" zza której się nie wraca ¯\(ツ)_/¯
@Okcydent: Źle, kucu, niestety popełniłeś charakterystyczny dla was błąd chłopskeigo rozumu, prostackiego wysnucia wyskrobanych z najgłębszych zakamarków okrężnicy śmierdzącego wniosku :D

Nie oburza mnie ten film w kontekście prawaczkowatego oburzenia. Ten film jest porusząjący z wielu względów, a jest przede wszystkim odbiciem rzeczywistości. Nie wierzysz, że tego typu nazwana przez ciebie lekka pedofilia (szanowana przez twojego guru, Korwina) to wymysł filmowców? Zajrzyj na tik toka, gdzie dzieci wyginają się dla lajków.
@Kreation: generalnie ludzie sapią, a nawet nie widzieli tego serialu. Cały myk polega na tym, że zobaczyli 3 artykuły o tym, jaki to serial jest zły, bo pokazują dzieci. Sam go nie oglądałem, bo nie lubię takich gniotów, ale nie będę sapał na necie, że bojkotuje Netflixa.
@acotusie Wiesz że aktorki były pełnoletnie i grały licealistki? Trochę różnica nagrywać pełnoletnią dziewczynę bez zoomów na doopy i cipy niż robić te zoomy w przypadku 11-letniego dziecka. Pedofilia to pedofilia i przykro mi jak wiele ludzi nie widzi w tym problemu.
@juliusz-cezar napisz jeszcze do UPC/Vectry czy innej kablówki żeby ci wyłączyli TVP - bo kłamią, TVN - dużo sexy w top model, MTV - szerzą zgorszenie Warsaw shore, PPV - bo galę patocelebrytow itd..