Wpis z mikrobloga

@Moseva: Ja tylko chciałem powiedzieć że mattel #!$%@?ł lalke barbie niemcom tak jak jobs #!$%@?ł system okienkowy xeroxowi to dodatkowo bezos #!$%@?łby sie na biznesie i umarł jako zadłużony śmieć gdyby jego rodzice nie szastali milionami na jego biznes.

Więc tak - garaż, bogaci rodzice (lub bogaci i wpływowi jak microsoftu żeby sobie na spokojnie #!$%@?ć dosa) i zbędne miliony na ryzykowne biznesy.

Ale robaczki na produkcji mają być motywowane że
suqmadiq2ama - @Moseva: Ja tylko chciałem powiedzieć że mattel #!$%@?ł lalke barbie n...

źródło: comment_1600929232GI2nBCyJ0ePcp7Lw0QOnXX.jpg

Pobierz
Więc tak - garaż, bogaci rodzice (lub bogaci i wpływowi jak microsoftu żeby sobie na spokojnie #!$%@?ć dosa) i zbędne miliony na ryzykowne biznesy.


@suqmadiq2ama: Ja bym tak tylko dodał, że stary Gatesa to założyciel jednej z największych kancelarii prawniczych w USA, a jego matka dorobiła się niezależnie podobnie fortuny

@Fan_Morawieckiego: Uwielbiam to niezaleźnie - szkoda że nigdy nie są to niezależne matki spawaczy, kelnerów czy brukarzy

O ile nic
wielbiam to niezaleźnie - szkoda że nigdy nie są to niezależne matki spawaczy, kelnerów czy brukarzy

O ile nic sie nie zmieniło to jedyną kobietą która zarobiła sama jest jk rowling


@suqmadiq2ama: Ale to nie dziwi wcale.
Kobieta bogata zwiąże się tylko z osobą bogatszą. Spotkałem sporo kobiet bogatych, które same się dorobiły. Mają bogatych męży, bo z biednym mogą się co najwyżej przespać z nudów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moseva: to nieźle garaże, bo przecież Apple zanim się stało #!$%@? korpo to powinno sobie zbudować wieżowiec w 1976 roku xD
W 2020 nie zakłada się takich biznesów w garażu.