Wpis z mikrobloga

Dobromir Sośnierz miał kiedyś psa, oseł został zapytany czy pies był jego przyjacielem:

Denerwuje mnie nadużywanie słowa 'przyjaciel' w stosunku do zwierząt. To nie jest przyjaźń. To jest pasożytnictwo. Pies żyje na koszt właściciela. Merda ogonem, bo dostaje jedzenie. Pies nie rozumie, co się do niego mówi, nie rozumie naszych problemów.


#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #konfederacja #4konserwy #patologiazewsi #zwierzaczki #psy
saakaszi - Dobromir Sośnierz miał kiedyś psa, oseł został zapytany czy pies był jego ...

źródło: comment_1600880701dchUPGZIafP3l6oZ44kUtS.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Denerwuje mnie nadużywanie słowa 'przyjaciel' w stosunku do zwierząt. To nie jest przyjaźń. To jest pasożytnictwo. Pies żyje na koszt właściciela. Merda ogonem, bo dostaje jedzenie. Pies nie rozumie, co się do niego mówi, nie rozumie naszych problemów.


@saakaszi: Oprócz pogrubionego prze zemnie fragmentu, co jest nie prawdą w jego wypowiedzi?
  • Odpowiedz
Zacznij karmic pieska lepiej niz wlasciciel a po 3 dniach sam zostaniesz jego wlascicielem :D


@MehowM: To nie jest prawda, pies zostanie raczej z panem niż go zmieni bo żarcie jest.
  • Odpowiedz
@MehowM: Psy zostają nawet z właścicielem jak są bite. Ja to tak szczerze to nie słyszałem by pies wmienił właściciela bo więcej czy lepsze żarcie było.
Chociaż ja sam mam psa ktory zaczął do mnie przychodzić od sąsiada i tak już został. Tylko on już nie ma możliwości wrócić obecnie, wiec nie wiem co by zrobił gdyby mógł biegać.
  • Odpowiedz
@kulass Samo sformułowanie "pasożyt" stawia Sośnierza w fatalnym świetle. Jeśli pies Sośnierza zachowuje się jak pasożyt(w co tak naprawdę wątpię), to jak najgorzej świadczy o właścicielu kupy mięcha.
  • Odpowiedz
@kulass: Prawdą to jest, na tej zasadzie dziecko jest pasożytem na rodzicu, rodzic na dziecku (bo dziecko daje mu poczucie bycia potrzebnym, czy coś). O kobietach juz nie wspomnę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kulass: czyli wciąż tego nie potrafisz skoro wprost to napisał? W sumie fajnie że im więcej ten idiota gada tym bardziej się ośmiesza, no ale czego wymagać od partii szurow
  • Odpowiedz