Wpis z mikrobloga

@piSSowiec39: Papiery że sobie sam to kupił!
Pamiętam jak na filmach dziękował za kamery, laptopy a po kilku dniach stwierdzał że to jednak on sam to sobie kupił.
Ze skuterem pewnie było podobnie i dostał od Vlada czy innego debila.
Ten człowiek zbyt wiele razy kłamał aby na słowo jemu we wszystko wierzyć.
@Szkolna17PsychoFan
@jajecznapasta
@SowicieSkowyrnyAkurat
@mokane
@salamsalejman
@Opalka
@piSSowiec39

To w końcu on dostaje fejk donejty z paypalla, które potem ktoś wycofuje czy jak to jest?

Wykop nie rozumie, że stanowi tylko procent widowni uniwersum xD i potem jest taka konsternacja. Jak to, on tyle zarobił, przecież na tagu te 15 osób non stop po nim ciśnie. XD

Uwielbiam te wykopowe teorie, fejk donejty - miesiącami; wymazanie samochodu ustawką; miliony z odsłon na filmach
@piSSowiec39 bo na polskim jutubie to trzeba dawać kontent każdego dnia, ale #!$%@? jak to chcesz na tym zarobić, czyli robisz to tylko dla pieniędzy xD

DAŁEM CI #!$%@? SUBA TO MASZ NIE ZARABIAĆ

No zawiść, jak widać każdy może coś tam ugrać dla siebie.

Wykop jest już tak nudny z tymi centaurami itd. Jak to ktoś napisał pewnego dnia, że w serialach główni bohaterowie z czasem schodzą na dalszy plan i
@gzymspiwniczny: Nie wiem czy to są fejkowe(dla mnie spora część tak), ale nie próbuję zainteresować tym innych, nie interesuje mnie to. Z resztą mogę się z tobą zgodzić, oprócz:

Gdyby tylko chciał to mógłby ten swój kanał bardzo podkręcić, ale jemu się nie chce.


Śmiechu warte, ten człowiek nie ma kompletnie pomysłu na swój kanał po odcięciu pępowiny, jeżeli ktoś twierdzi inaczej to jest głupcem, trolem.